Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi gyerektartást fizetsz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi gyerektartást fizetsz? Kb mennyi a nettód? Százalékosan fizetsz vagy fix összegben?

Figyelt kérdés
Bíróság döntött így, vagy magatok között rendeztétek a dolgot?

2011. nov. 26. 07:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
párom a 2 gyereke után fizet 60-60 ezret a volt feleségnek. Nincs százalék meghatározva, párom ajánlotta fel a bíróságon, plusz fizeti a közös lakáshitelük törlesztőjének a felét is ezen felül. Magas a fizetése az átlaghoz képest páromnak, így a százalékos arány az burkolt asszonytartás lenne már. Ezt maga a bíró mondta. Sőt már negyedszerre utasította el anyuka kérelmét, hogy 120-120 ezret szeretne kapni. De anyuka nem hiszi el, és folyton fellebbez. Csak folyton el is utasítják őt.
2011. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
a nettóm 750e, 300-at adok a 3 gyerekre,e mellett megveszem ami kell,pl számítógép,telefon,iskolai kirándulás,stb. én mentem el mert beleszerettem valakibe,ez a minimum. plusz otthagytam a házat és vettem neki egy kocsit.
2011. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

25 E baromi kevés, nem csodálom, ha kevesli! Ma kb 40 E-től kellene kezdődni a Gyt. összegének.(az én fiamnak csak az utazás és a menza 20 E, hol van még a szünetben, hétvégén kaja, ruha, rezsi, egyéb háztartási dolgok, nemhogy gyógyszer, nyaralás, tábor, sport,szórakozás, félretett pénz az életkezdéshez! Minek kellett a gyerek, ha most meg cserben hagyod?!



A másik felét meg hozzá tehetné az ANYJA!

2011. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Az én "párom" a 350e Ft-os nettójából, amikor arról volt szó, hogy különmegyünk és próbáltam megbeszélés útján kompromisszumra jutni, akkor ebből a 350e FT-os havi nettóból (+kafatéria, tehát olyan 380e Ft a vége) ebből sajnálta a 40e Ft-ot, mint általam tett GYT. felajánlott összeget. Azt mondta ezzel lehúzom, elviszem az összes pénzét és egyébként is Ő nekem nem fizet, max. egy 20-ast. Hát nem kedves? :-) Ezek után azért a 60-60e meg 300e meg stb. GYT-ket irigykedve olvasom. Nem minden apából lesz Apa.
2011. dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, és hol tart most a folyamat?
2011. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a "kedves utolsó", mi még nem szakítottunk, úgy alakult, hogy egyelőre még együtt vagyunk. Így a gyerektartás kérdése nem jött többet elő. Ha a jövőben elő fog jönni, én a min. 40e Ft-hoz továbbra is ragaszkodni fogok.
2011. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!