Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi gyerektartást fizetsz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi gyerektartást fizetsz? Kb mennyi a nettód? Százalékosan fizetsz vagy fix összegben?

Figyelt kérdés
Bíróság döntött így, vagy magatok között rendeztétek a dolgot?

2011. nov. 26. 07:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt az utsót nem tudom szó nélkül hagyni. 3 gyerek után közel 50 ezer csak a családi pótlék. Tehát anyád meg apád összesen 70 ezret keresett és ebből éltetek normálisan egy családi házban, és nem éltétek fel...valami nagyon jól csinálnak a szüleid. Esetleg kérdezd meg, hogy csinálták, sok embernek szüksége lenne ilyen jellegű tanácsokra.
2011. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Én 60 ezret fizetek.

Minden hónapban megkapja pontosan.

És mivel nem fizettem ki a tavalyi sítábort a gyereknek,megfenyegetett hogy leveszi a nevemről.

2011. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
10%
40 E kell egy gyerek normális ellátásához. (És egy anya még megpróbál a gyerek jövőjére is gondolni, arra is kell vmi, ami a gyt-ból szinte soha nem futja) Az anyának nem kell ugyanannyit hozzátenni, ez b.romság. A rezsi egy része pedig a gyerek miatt van. Az apa annyi gyereket vállaljon, ahányat el tud tartani, nem utána kell sírni, hogy ellehetetlenítik 25 E ft-os gyt-sal, ami arra elég talán, hogy éhen ne haljon a gyerek. Ez az egyszerű megoldása. Ha azt az egyet-kettőt, ami van sem tudja megfelelően legalább pénzzel ellátni(ha már felnevelni nem ment), mi a fenének vállal még párat?!
2011. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Miért, az anya miért vállalja, ha tartja a markát a gyerektartásért, mert ehhez még ugyanannyit sem tud hozzátenni?

Ilyenkor nem is az anyának kellene ítélni..ha nem tud legalább annyit fordítani a gyerekére, amennyit a volt férj, aki ilyenkor általában albérletet is fizet, akkor ő miért vállal gyereket??

2011. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%

Ez a 62%-os fröcsögő is nyilván egy megkeseredett, netán megcsalt, elhagyott nő.

Undorodom az ilyentől!!


Kedves rosszindulatú 62%-os!

Nem mindenki segge alá tolnak olyan munkahelyet ahol százezreket keres!

Én fizetem az előző házasságomból maradt hitelt ( a ház persze már rég elúszott, az adósság maradt ), valamint a gyerektartást, így havonta 55 ezer forintot viszek haza 3 műszakos kemény fizikai munkáért...

Összesen havonta 100ezer forintból élünk ketten albérletben.

Ha a rezsit leszámítom, fejenként magunkra sem jut 40 ezer, pláne, ha születnek gyermekeink feleségemmel.


Szánom az olyan fiatalokat akiknek a szülei akkor tartják magukat példás gondviselőnek, ha sznobként mindenféle különórákra járatják a gyereket, márkás holmikkal halmozzák el és kinyalják a s*ggét.

És hol marad az erkölcsi nevelés és a szerető légkör?


Valószínű, hogy az én gyermekeimnek sosem lesz Adidas nadrágjuk, ellenben megtanulják mi a jó és rossz közti különbség, fognak tudni szeretetet adni és kapni, mert ezt látják otthon, képesek lesznek odafigyeléssel kommunikálni embertársaikkal.

Számomra ez ezerszer fontosabb, mint az, hogy el tudjam vinni gyorsétterembe, meg elküldjem sielni.

2011. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
ja elfelejtettem, 2. válaszoló voltam.
2011. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

"Kedves" 62%os.

kérdem én is az anyuka minek vállalta be a gyereket?ha nem tudja a megfeleő körülményeket biztosítani a gyereknek?tévedés h az anyának semmit nem kell pénzben hozzátennie!!!!!igenis kell mert nehogymár csak az apa tartsa el pénzügyikeg a közös gyereket. Meg az állam. H anyuka otthon lógassa a lábát munka nélkül. Lassan már ott tartunk h az apa levan szarva ö nem kezdhet új életet, nem vállalhat új párjával gyereket mert neki csak z a dolga h volt felségére keressen. Amúgy meg ha az anyuka nem tudja finanszirozni a gyerek szükségleteit oda lehet adni z apukának nevelni. Biztos vagyok benne h néhány apuka szászor jobb szülö lenne mint az a sok kiabáló pénzlehúzós anyuka!!!!!

2011. nov. 27. 09:27
 18/36 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a volt férjem semmit sem fizet 3 éve, meg előtte nem dolgozott igy én tartottam el mindenkit. S nem is lehet behajtani tőle, mivel nincs bejelentett munkahelye, sem bejelentett lakcime. Igy én már nem is számitok rá. De ha netalántán valami csoda folytán mégis be tudnák hajtani tőle, azt a pénzt a gyerekeim bankszámlájára raknám.

Én el tudom őket tartani, bár az apukának nem csak megcsinálni kellene, hanem el is tartani is kötelessége lenne őket, ami nálunk már 11 éve nincs. 3 éve nem is látta őket, ennyire érdekli a gyerekei. Az ilyen "apáról" no comment. ...

2011. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Mért nem kéred h előlegezze meg azn állam neked??visszamenőleg 6 hónapot lehet!
2011. nov. 27. 13:42
 20/36 anonim ***** válasza:
58%

Egy apa úgy döntött családot alapít. Ellaposodott a házasság a gyerek miatt eszébe sem jutna a válás. Az anya nem így gondolkodik inkább új férfit keres. A bíróság neki ítéli meg a gyereket. És az apa csak fizet és fizet, pedig ő összetartotta volna a családot, nem ő tehet róla, hogy szétbomlott a család. Sőt ő még gyerektartást sem kérne ha ő nála helyeznék el a gyereket.

Ezt annak üzenem aki azt írta, hogy minek csinálta meg a gyereket. Hát nem azért, hogy ne ő nevelhesse fel, nem azért mert más nem bír magával, és elviszi tőle a szeretett gyerekét.

2011. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!