Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ha a férj külföldö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a férj külföldön dolgozik és talán 700eft-ot keres és ha megítéli a bíróság a 20%-ot akkor tényleg a fizetés 20%-át kellene kapnom? Vagy max. A minimálbért összegét kaphatom?

Figyelt kérdés
a férj ügyvédje ajánlatot akar nekem küldeni, mivel nem fogadtam el azt az igen kevés összeget amit a férjem akart fizetni.nemtudom h miért kell nekik ennyire aggódni ha 700eft-nak nem kaphatom meg a 20%át.
2011. nov. 22. 17:36
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom apukádat, ti meg szégyellhetitek magatokat, hogy büszkék vagytok rá, hogy miattatok így él.
2011. nov. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak teljesen igaza van.

Attól hogy valakinek gyerekei vannak és kötelezetségei vannak felé nem kell teljesen állatnak nézni a szülőt.Szerintem neki is lennének igényei az életében.

2011. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

kamionos lánya


szerinted apukád nem fog egyszer megöregedni, szerinted apukád nem szeretne saját házat?Mi lesz ha egy szerencsétlen baleset éri és nem tud tovább dolgozni, akkor majd ti fogtok neki annyit adni amit ő adott nektek?


apádnak mennyit kell nélkülözni csak hogy a kis kölykeink meglegyen minden


szégyellhetitek magatokat

2011. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

...és azt még lehagytam, hogy a pénzt nem kényszerből adja, hanem magától és örömmel. Bírósági ítélet ugyanis nincs, ssőt papíron nincs is bejelentve (vagy ha éppen be van jelentve a cég alatta negyedévente megszűnik, újjáalakul)...

Én sem kértem tőle sohasem, ő adja.

Gyerekkoromban is ilyen volt, akkor sem volt neki több, mint egy pár cipője. Őneki a gyerekei a büszkeségei, így boldog. Nekünk pedig ő a büszkeségünk.

2011. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

9.00-nak

Ezt már megbeszéltük vele. Nálam nagyon nagy a kert, már elkezdtük toldani a házunkat és neki építünk egy kis lakrészt, ahová majd szívesen beköltözik. Minden olyan lesz, hogy neki jó legyen.

2011. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Utoljára még annyit, hogy én is ugyanígy állok a fiamhoz. Nem a szülő felé kell ugyanis törlesztenünk azt, amit ő ad nekünk, hanem a gyerekeink felé...és én is azt remélem, hogy a fiam majd az ő gyerekei felé ugyanilyen áldozatos lesz.
2011. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Nekem lesülne a bőr a képemről, ha ezek után még elfogadnék az apámtól pénzt. 17 évesen mentem el először nyári munkára, azóta egy vasat nem kértem tőle, szerintem ez így normális. Miért várja el mindenki, hogy más tartsa el???
2011. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Tök simán megítélik a 20%-ot magasabb összegnél is.

Feleségem is 100 körül kap gyerektartást a volt férjétől, mert mérnökként keres cirka félmillát. Mindenki hepi.:)

2011. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!