Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ha a férj külföldö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a férj külföldön dolgozik és talán 700eft-ot keres és ha megítéli a bíróság a 20%-ot akkor tényleg a fizetés 20%-át kellene kapnom? Vagy max. A minimálbért összegét kaphatom?

Figyelt kérdés
a férj ügyvédje ajánlatot akar nekem küldeni, mivel nem fogadtam el azt az igen kevés összeget amit a férjem akart fizetni.nemtudom h miért kell nekik ennyire aggódni ha 700eft-nak nem kaphatom meg a 20%át.
2011. nov. 22. 17:36
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Nőből állsz Te? van neked gyereked?úgy dobálózol a szavakkal mintha jogod lenne hozzá. amilyen nagy a szád azt gondolom hogy akár Te is egyedül álló lehetsz, ha nem most de hamarosan biztos.Tudod Te hogy mik a gyerek szükségletei? ha van gyereked akkor mindig megtudsz adni neki mindent? soha nem tudnád azt mondani gondolom Te sem hogy : kicsi fiam,bocs de most még egy fagyira sem telik,nem hogy egy játékra mert a hiteleimet kell fizetni. Na, Én nem akarok ilyeneket a gyerekemmel közölni, pedig rengetegen megvannak csúszva Mo-n s ha lehet akkor azt gondolom hogy ki kell használni mindent amit lehet, persze mind 2 fél által elfogadható értékhatárokon belül.Amúgy meg van keresetem is amiből nyögöm a rezsit, amit mindenki tudja h nem egy olcsó dolog.panelba 35-40ezer (mindennel együtt) csak a rezsi, persze ez is attól függ hol lakik az ember.
2011. nov. 23. 13:11
 32/48 A kérdező kommentje:
igen, tudott róla. lakás nincs, albérlet volt. Köszönöm, akkor az ügyvédemtől majd megkérdezem hogy ez megoldható-e, mert ha igen akkor biztos lépni fogok.
2011. nov. 23. 13:19
 33/48 anonim ***** válasza:

Nem fogod meg kapni.

De próbálj meg minél több bőrt lehúzni róla mert ezt így szokták...

2011. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim válasza:
a 10%-ot biztos megkapnád, a 20%-ot nem. a 70 ezer sem rossz !
2011. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
52%

Leírom a saját esetemet.


Apa Nettó 120 ezret keres. Ebből a bíróság simán megítélte a havi 25 ezer forintot.

Ráadásul a bírónő a tárgyaláson azzal a megfogalmazással fordult az apa felé, hogy "Az anya nem kér sokat. Elfogadja ezt az összeget?"

Erre a megfogalmazásra, hogy is mondhatott volna mást, mint azt hogy "igen, elfogadom".


Na ehhez képest, ha az apa 700 ezer körül keres, akkor simán kérhetsz 50-60-70 ezret, úgy hogy nem vagy (a szememben semmiképp) haszonleső.


Te maradsz ott a gyerekkel és a mindennapok minden nyűgjével. A te karrieredet nehezítik a gyerek ellátása körüli feladatok.

Engem is azért nem léptetnek elő, mert sosem maradok négy óra után túlórázni (ki menne a gyerekért), nem megyek be hétvégenként és táppénzre megyek, ha ápolni kell).


Apukám egyébként kamionsofőr. Kb. 500 ezret keres és ebből fizet két asszonynak két húgom után 200 ezres gyerektartást. Plussz még engem is támogat havonta legalább 50 ezerrel (van, hogy többel). Ilyen egy igazi apa. Akinek a gyermekei jóléte igazán fontos.

Sajnálom, hogy a legtöbb férfi nem ilyen...

2011. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kicsit nevetséges, hogy Apukád 500 000 keres és 50 forintja marad magára egy hónapban..
2011. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
talán 700 ezret keres, kérdező ez lehet hogy csak a te agyadból pattant ki, mert ha már külföldön dolgozik valaki akkor hú de jó a fizetése
2011. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
ma 16:50 vagyok, kimaradt egy ezer szó, az ötven után..
2011. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
Mindegy mennyit keres az illető! mindenképp a 20%-nál kell maradni és a minimum ( 25eft) meghatározott összegnél.Ennél rosszabbul nem járhat az ember. Ha a bíróság a 10%-ot hozza fel , akkor kell azt csak elfogadni, ha a minimum összegét megemelik!
2011. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%

16.50-nek

Na te sem tudsz olvasni, értelmezni...ha tudnál, akkor máris nem 50 ezer jönne ki. De mindegy...


És igen, apukámnak összesen van vagy két-három váltás ruhája. Otthona nincs, a kamionban alszik. Ha hazajön, akkor nálam. Parkolókban fürdik, tapsva mossa a ruháit, szendvicseket eszik etc...

A gyerekeinek mindent megad és cserébe nem kér semmit.


Igen van ilyen.

2011. nov. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!