Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyámügy valóban képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyámügy valóban képes eljárni a téren, hogy végrehajtassa pl. a telefonos kapcsolattartást apa és gyermek között?

Figyelt kérdés
Azt a tájékoztatást kaptuk, hogy amennyiben a bírósági végzésben szerepel a telefonos kapcsolattartás ténye, és az mégsem jön létre, akkor lehet a gyámügyhöz fordulni, aki lépni tud ez ellen. Hogy kell ezt elképzelni?
2011. nov. 22. 10:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
magától biztos, hogy nem menne bele anyuka... :( De azért köszönöm szépen a segítséget!
2011. nov. 22. 12:12
 12/21 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom, nem hiába haragszik az anyuka, szép példakép az "apuka", miért nem a gyermekét neveli?! Az alkoholistát sem állítanám oda a gyerek elé példaképnek, hogy ő az apukád és jó ember, hát még az ilyet. Nem csodálom, hogy nem akarja szaporítani a találkozásokat. Ez legyen a gyerek előtt, apuka otthagyta, felszedett egy új nőt, most annak csinál pár gyereket, stb.A gyereket fel is kell ám nevelni, nem csak megnézni pár hetente, milyen ééédes.
2011. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Kedves" utolsó.

Tőled csak annyit kérdeznék, hogy mégis hogy akarja apuka nevelni a gyermekét, ha anyuka kidobja mert másba szerelmes?

Neked adnék egy tanácsot, a saját haragodat, illetve ostobaságodat ne általánosítds, mert minden helyzet más és más. Amíg nem ismered a konkrét szituációt, inkább maradj csendben.

2011. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
12.41-nek. Ez nonszensz, hogy mennyi megkeseredett anyuka él kis hazánkban. Nem tudsz semmit a történetről...Hihetetlen, hogy minden anyuka úgy véli, hogy egy anyuka csakis okkal haragudhat apukára...!! Hihetetlen. Abba bele sem gondoltok, hogy az anyuka szimplán megbolondult? Nem tudja elviselni hogy apuka megtalálta a párját, harmóniában élnek, nem tudja elviselni anyuka, hogy a gyermek megszerette az új élettársat, továbbá a pénzcsap elzárult, és lejjebb kelletta adnia az életszínvonalból? És ennek hatására csinálja azokat amiket?? Kedves utolsó köszönöm a védelmet, de az ilyen típusú elhagyott, megkeseredett anyukákkal nem lehet mit kezdeni...
2011. nov. 22. 13:47
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el kérdező, tudom, csak második feleségként engem is megdöbbent, hogy mennyire korlátoltak tudnak lenni az emberek. :(
2011. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Bár én még nem vagyok 2. feleség, de azon az úton járunk!! :) Nyilván ezt érzi volt feleség is, látja, tudja, hogy folyamatosan építjük a kapcsolatunkat stb. Ő meg egyedül van azóta is, így ideje és energiája is bőven akad arra, hogy megkeserítse az életünket...Teljesen leöbbentett ez a hozzászólás, mi lakozhat egy ilyen ember lelkivilágában, abba rossz belegondolni? :S Kedves utolsó, örülök, hogy rendeződött nektek az életetek...:)
2011. nov. 22. 13:52
 17/21 anonim ***** válasza:
Volt kemény 3évünk, kb másfél éve van nyugalom. Egészen pontosan azóta, mióta anyuka is boldog párkapcsolatban él, mert mondanom sem kell, a pasival akiért felrúgta a házasságát nem jöttek ki jól. Szerencsére a második kísérlet sikeres volt. :)
2011. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Detto ugyanez nálunk is:) valahogy már nem volt olyan izgalmas a kapcsolatuk miután lebuktak!! :) Amíg szerető státuszban csinálták, nagyon is izgalmas lehetett, nagyon jó lehetett a férj pénzéből költekezni, férj pénzéből meglepit csinálni a szeretőnek stb :) De mikor már szabadok lettek, mehettek volna tovább élni az életüket, akkor jöttek csak igazán a problémák, és már nincsenek együtt...Hu akkor türelemmel kivárjuk, míg lesz új párkapcsolata...:)
2011. nov. 22. 14:14
 19/21 anonim ***** válasza:
54%

Az olyanok miatt, mint a 12:41 én már nem is beszélek elvált nőkkel.

Ezzel tudom, hogy szelektálom a rendeseket is, de ők ilyenek. Engem nem érdekelnek, rontsák más hangulatát. Pedig én is nő vagyok, de már torkig vagyok az ilyenekkel..

2011. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

es az a vicc,hogy az ilyen 12:41 fele kommenteket erositik meg az emberben a gyamugyesek-gyermekvedelmisek is...

"amig ver nem folyik vagy "anyuka" maskent nem rendelkezik,addig ex-apunak kuss van"...

itt tartunk...

bezzeg olyankor nem mennek a hiszterofeminista libak vonulni,amikor anyuci kiturja aput a lakasbol,kisemmizi,hajlektalanna teszi...

abszurdisztan...

2011. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!