Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kellhetek még valakinek 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhetek még valakinek 30 évesen,15 kiló súlyfelesleggel és egy gyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 16:02
1 2 3
 21/30 DarkChii ***** válasza:
100%

Elsősorban 2 emberrel, vagy véleménnyel értenék egyet. Először is: a férfiak valóban nem szeretik a szomorú nőket. Légy vidám, és élvezd az életet, hidd el, sokkal vonzóbb leszel egy nádszálvékony penészvirágnál! Másodszor: valóban nem akarhatod görcsösen. 30 éves vagy, nem kell sehová sem sietned! Aki egyedül neveli a gyermekét, az nem is lehet más, mint egy erős nő. Értékeld ezt az erőt magadban! Ha egyedül is megállsz a lábadon, amellett, hogy vágysz egy férfi társaságára, csüngeni fognak rajtad a férfiak! Egy pasi sem akarja, hogy függjenek tőle... Aki meg igen, azzal meg nem érdemes leállni! Ezek mellett, ha tényleg zavar az a kis felesleg, dolgozz rajta, és jutalmazd meg magad, ha sikerül fogynod: teheted ezt egy új ruhával, kozmetikussal, fodrásszal, de akár egy csodálatos délutánnal is, amit olvasással vagy a gyermekeddel töltesz!

Sok sikert! :-)

2011. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Azért egy fényképet megnéznék, mielőtt marhaságokkal traktállak!
2011. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%
Igen találhatsz valakit. Sőt úgy kell levakarnod magadról a zaklatókat ha sokat mosolyogsz :)
2011. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 bánahlmi lászló válasza:
100%

Szerintem olyan mint súlyfelesleg nem létezik nekem nem tetszenek a girnyó nők 30 évesen 1 gyerekkel sajnos a mai férfiak karreieristák nem akarnak gyereket.

Ne aggodj fogsz találni de az idő lesz mert a mint irtam a mai férfiak többsége (és itt most magam ellen beszélek)önimádók és nem tudnak egy ilyen komoly kapcsolatba beleugrani mert a gép előtt ülnek inkább.


üdv cucu

2011. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
70%

PERSZE!!!

Ha nem görcsölsz rajta, pozitívan állsz hozzá.

Tökéletes korban vagy, és az a 15 kg egyáltalán nem sok! Először úgyis a lelkek találkoznak, és ha szimpatizálnak egymással, akkor összehoznak egy randit élesben.

Nem kizárólag abban a faluban élnek emberek.

2011. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy a fenébe ne kellenél! Csak az én ismeretségi körömben legalább 3-4 nő van, akik válás után, 30-on felül, gyerek(ek)kel együtt találtak új párt maguknak, és bizony van közöttük molett is.

Hidd el, hogy a férfinak TE számítasz. Akkor is, ha esetleg vannak előzetes várakozásai, ideáljai. Például én mindig is oda voltam a szőke, kék szemű csajokért, aztán mindkét feleségem (és korábban is több barátnőm) fekete vagy sötétbarna hajú, barna szemű volt. Mert mindegyiket meg tudtam szeretni.

Persze nem ártana, ha te is rásegítenél egy kicsit - vagy inkább nagyon. Többen írták már, hogy költözz pasidúsabb helyre, kapd össze magad, sportolj, fogyj egy kicsit, és igenis, aktívan keresd férfiak társaságát, ismeretségét. Ne görcsösen, de aktívan. Egyáltalán nem ciki célzottan ismerkedni (hirdetés, társkereső, stb.), jó ötlet a kutyasétáltatás is. Próbálj ki olyan szabadidős tevékenységeket, ahol kedvező az ivararány. A legtöbb sporttevékenység ilyen, sajnos (férfiként). Vannak köztük lájtosak is, amelyeket túlsúllyal is lehet gyakorolni, és még segítenek is azt csökkenteni, pl. túrázás, kirándulás. Esetleg - bár ez manapság nem választás kérdése - megpróbálhatsz olyan munkahelyet keresni magadnak, ahol főleg pasik dolgoznak. Pl. menj el titkárnőnek egy brókercéghez.

Fontos, hogy jó előre készítsd fel a gyermekedet, nehogy sokként érje az apukajelölt(ek) felbukkanása. Ne félj attól, hogy hisztizni fog, ha hisztizik, essetek túl rajta kettesben, ne a pasi előtt.

Légy türelmes, és ne keseredj el, ha az első kísérletek nem a legjobban alakulnak. Nem akarsz minden pasit megszerezni, neked egy is elég a hárommilliárdból... Hidd el, kábé ugyanannyi pasi keres társat, mint nő. Igen, harmincon felül is.

Legyen önbizalmad, és ha nincs, akkor szerezz. Ha kedved van, flörtölj és szexelj nyugodtan, sokat jelent, ha magad is érzed a saját kívánatosságodat. Egy 30 éves nő igenis fiatal, biztos vagyok benne, hogy te is kívánatos vagy, ha akarod!

Végül ne feledd, hogy ma van életed hátralevő részének első napja. Minden nap jó alkalom új életet kezdeni.

2011. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Evele123 ***** válasza:
Egyetértek az 5-ös hozzászólóval, amíg sajnáltam magamat, nem találtam magamnak senkit, mert a régi sérelmeken gondolkoztam el. Miután pozitívra "programoztam" az agyamat, néhány hónap múlva megtaláltam a társamat és már több, mint 1 éve vagyunk együtt :-)
2011. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Kellhetek még valakinek?


IGEN


30 évesen, 55 kilósan és egy gyerekkel.

2011. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ezen rágódni!

40 éves négygyermekes házas férfi vagyok. Tapasztalatom, sok férfi a molett nőket szereti. Számtalan férfi pedig elfogadja, sőt szereti a gyermekes nőket. Vannak olyan barátaim, akik 40-45 évesen bármit megadnának egy szertő nőnek és gyermekének. Akad olyan, aki meg is ad. Ők pl. évek óta vannak együtt.

Vidék sem hátrány manapság. Második nejemmel mi is a neten ismerkedtünk meg. (Akkoriban én laktam vidéken.)

A vidéki életforma is lehet vonzó egy-egy pasinak. :-)

A lényeg, nem szabad önmagadat marcangolni, elmarasztalni, leminősíteni. A pozitívumokra kell összpontosítani! Persze nem könnyű. Nem is egyik napról a másikra fog megváltozni a hozzáállásod.

Próbáld kicsit kényeztetni magad. Legyél nő, ne csupán anyuka! Ha van lehetőséged menj el közeli városba, sétálj, nézelődj. Otthon is teremts magadnak egy kis "luxust". Ha máskor nem tudsz, hát amikor alszik a csemete. Szeresd és fogadd el magad, utána jöhet az ismerkedés.

Hangulatodon, hozzáállásodon kell változtatni!

2011. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

szerintem igen, ha azt sugárzod, hogy jó a társaságodban lenni, és erőt sugárzol, nem energiát vonsz el a környezetedtől az esetleges búslakodásoddal, negativizmusoddal.

Másik: vannak olyan pasik, akiknek nem lehet gyerekük. Ők szerintem nem bánják, h van egy vagy két gyermeked.

Persze azok is sokan vannak, akik nem vállalnak fel gyermekes nőt, mert nem az ő gólyájuk...mint írták.


De összességében esélyed az van, úgy gondolom. (Öltözködj csinosan! Meg tényleg, nem mindenki szereti a piszkafákat! A 15 kg súlyfelesleg azért ne gyarapodjon!)


28/N

2011. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!