Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kellhetek még valakinek 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhetek még valakinek 30 évesen,15 kiló súlyfelesleggel és egy gyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 16:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem kb így néz ki: 1 gyerekkel 50%, 2 gyerekkel 20%, 3-vagy többel 5%. A 15 kiló még levesz 10%-ot.
2011. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
63%
Ha magadbasüppedsz és lemondasz a dologról, akkor biztosan nem fogsz normális pasit találni. Gyerekkel sokkal nehezebb elkelni, ráadásul még a külsőddel is vannak gondok... szerintem kezdhetnél egy diétával, illetve valami jó kis testmozgással. Konditerem lenne a legjobb, bár egyedül nehéz, de ha diétázol is, biztosan tudsz majd ettől fogyni, csak légy egy kicsit szigorúbb magadhoz, ha erről van szó. Jöhet az edzés mellé egy kis smink, némi új ruha is. Jobb alakkal, fiatalon (mert 30 évesen még bőven van esélyed) biztosan sikerülni fog, csak ne görcsösen akarj férfit magad mellé, hanem magad miatt nézz ki jól, élj egészségesen, magad miatt csináld az egészet, ne azért, hogy másnak megfelelj, mert a görcsös akarást, ragaszkodást megérzik a férfiak tudatalatt, és kerülik is rendesen az olyan nőket, akik mindenáron pasit akarnak (egy nemrég szinglivé vált barátnőm pont ennek a csapdájában vergődik, mindenki menekül tőle, annyira görcsösen fel akar szedni valakit). Csak lazán, próbálj meg ismerkedni, járj el ismerősökkel ide-oda, a 15 kg felesleg ellen pedig tégy valamit. Sok sikert!
2011. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%

Persze, én vagyok az élő példa rá. Én elváltam, 2 gyereket neveltem egyedül 2 éven keresztül, aztán elhatázotam, hogy lefogyok, 15 kg lement 3 hónap alatt, diétával és sporttal, akkor az önbizalmam is megnőtt. Találtam, vagyis Ő talált rám egy csodálatos férfit, aki már a férjem, s van egy 4 hónapos közös kisfiunk:) Ő imádja a gyerekeimet is, s vissza is igy van. Én sem a faluban találtam rá, hanem egy internetes közösségi oldalon. Ő irt nekem, én visszairtam, a többi ment a maga útján. Úgyhogy fel a fejjel. Ha én megtaláltam a boldogságot, TE is megtalálod.


34/N, 11,13 éves és egy 4 hónapos kisfiuk anyukája

2011. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok befordulva,de olyan nehéz jövő elé nézek. Köszönöm a biztatást és abszolút igaza volt minden válaszolónak.
2011. nov. 15. 19:42
 15/30 anonim ***** válasza:
72%

Éppen most néztem, 5 perccell ezelőtt: A szomszéd nője mindig zöldebb c. filmet. 68 (!) évesen, felnőtt gyerekkel, unokával nősüét meg a férfi, a nő pedig, akit választott, sem éppen mai csirke, és milyen klassz nő, pedig nem nádszálvékony és nem huszonéves!


Már hogyne kellenél! Csakis rajtad múlik. Költözz el a faluból - nem kötelező ott élni és meghalni, ahol megszülettél -, keress egy jó kozmetikust, fodrászt, járj futni, úszni, kocogni, figyelj oda magadra és vegyél egy kutyát! A kutyás emberek, az állatszerező embere mindig szívesebben ismerkednek: először csak a jószág okán, aztán jöhet a többi. :)


Ha a faluban maradsz, ami lehúz, ahol "nincs egy épkézláb férfi", akkor a falu íratlan szabályai bele fognak - jó eséllyel - kényszeríteni a magányba és az egyre jobban elhízó és egyre depressziósabb ember szerepébe. Faluban másként ítélnek meg sok mindent, pl. a kort is. Eg yfaluban egy 30-as nő elvirágzottnak, vénnek számít, egy városban fiatalnak.


Mindig van második esély, csak merni kell engedni neki. Légy bátor! :)

2011. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 yuda ***** válasza:
45%

15 kilo feleslegen váloztathatsz, a gyereken és életkorodon nem.

Tedd meg azt, amit hatalmadban áll megváltoztatni, és ez a testsúlyod.

Tanulj sokat, ha van rá szorgalmad,és ha akarsz neten is kereshetsz társat, sok jó példát tudnának sorolni az ide beírók, magam is ismerek ilyen házasságot- működik a mai napig is.

2011. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16%

Nézd! Vagy lefogysz és elkezdesz foglalkozni a külsőddel is...

...vagy maradnak a vakok. :)

2011. nov. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat.Nem értem miért pontoztátok le azokat,akik nem voltak túl derűlátóak. Azért az ő válaszuk is hasznos.
2011. nov. 16. 13:31
 19/30 anonim ***** válasza:
9%
azért pontoztuk le, mert minden lehetséges, ha van önbizalmad, akár hetvenévesen is, de ha itt írogató névtelenek látatlanba azt mondják, hogy túl ronda vagy hozzá, akkor nem lesz önbizalmad. mondjuk azt a srácot nem pontoztam le, aki azt mondta, hogy ő nem kezdene gyerekes nővel, mert csak a saját álláspontját írta, nem azt, hogy senki más se kezdene.
2011. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%

Legyél határozott, sugallj derűt, mosolyogj és böngészd a társkereső oldalakat. Ne törődj a tizenöt kilóval ha az egészséged rendben van. Nekem is súlyfeleslegem van, én is ezt hittem amiket te hogy nem kellek én senkinek. Tévedtem, olyan boldog vagyok két éve hogy el sem hiszed. A párom imádja amit lehet rajtam fogni :DDD Nagyon drukkolok neked!!!!


Mosolyogj, ne feledd!!!!! A szomorú nőket nem szeretik a pasik :)

2011. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!