Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kellhetek még valakinek 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhetek még valakinek 30 évesen,15 kiló súlyfelesleggel és egy gyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 16:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Kellesz. Szépen neveled a gyerekedet, fogyózol egy kicsit. Lemegy 5 kiló, ettől megnő az önbizalmad is, csinosabb is leszel. Sokat mosolyogsz, ettől boldogabb leszel. És egy csinos, boldog, kiegyensúlyozott 30 éves hölgy kizárt, hogy ne találjon magának egy minden szempontból megfelelő párt. No, csak lazán. Pusz!
2011. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Olyan egyszerűen hangzik,ahogy leírtad. De ebben a tök faluban ahol élek elfogytak a férfiak..........................................
2011. nov. 15. 16:09
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
persze találhatsz az a 15 kiló nem olyan sok
2011. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Szia,persze,hogy kellesz még valakinek!Hidd el,elcsitulnak a problémák,kiegyensúlyozottabb,boldogabb leszel,a gyermeked feltölt szeretettel,sugárzol majd!Csak adj egy kis időt magadnak!Még mindig jobb,mint egy megromlott kapcsolatban boldogtalanul élni!Fel a fejjel!
2011. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
itt van az internet és vannak egész szuper társkeresők én is egy társkeresőn ismertem meg a jelenlegi páromat két éve vagyunk együtt és már van is egy gyönyörű pici babánk
2011. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

Van élet a falu határán túl is...


Nem testsúlyon vagy gyerekszámon múlik. Ha vidám és önmagaddal elégedett vagy, akkor lesz. Ha megkeseredett vagy, akkor jó alakkal, gyerektelenül se lesz. Maximum egy éjszakára, de komoly kapcsolatra nem.


Szóval a fejedben dől el minden, nem a külsőségeken múlik.

2011. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%
Hát persze. Leadod azt a 15 kilót, elmész fodrászhoz és kész. 30 éves vagy, nem 50.
2011. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%

Persze,hogy kellesz.:)

Én anyumnak is volt súlyfeleslege(kicsi még van most is)és 33évesen jött össze az akkor 27éves barátjával.Én akkor voltam 13éves.Már 7éve együtt vannak,született két kistesóm is.

Szóval biztos találni fogsz valakit.:)

2011. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Na azért ez sajnos nem olyan egyszerű. Sok pasinak nem kell olyan nő, akinek már gyereke van. Én se állnék le olyannal. Sajnos, s nem azért mert lenézem őket, hanem azért mert vagyok olyan tekintettel magam felé, hogy a párom és én legyünk egyek, máshonnan jött gólya ne repdessen körülöttünk.
2011. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%

15 kg sajnos eléggé sok. Nehéz párt találni, akármilyen nő is vagy. Szépen nekiállsz fogyózni, életmódot és felfogást váltasz, kicsíped magad...stb.stb.


No akkor majd jönnek a férfiak. Életedet kell megváltoztatni először, a többi meg majd jön magától.

2011. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!