Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minek házasodnak össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek házasodnak össze az emberek? Nagy részük úgyis elválik. Akkor mi értelme?

Figyelt kérdés
Vagy csak azért kell a házasság mert a nők szeretik a felhajtást,meg a fehér ruhát.
2009. ápr. 20. 21:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%

szia!


Én azért mentem hozzá a páromhoz , mert szeretem és ő is engem; felvállal tisztel, megért. Ez egyfajta csúcspontja a mi együttélésünknek. És mennyivel jobb kimondani , hogy a "férjem , mint hogy az "élettársam" vagy "pasim" vagy "barátom" :)))

A másik ok az , hogy így jobban bele mertem vágni a babaprojektbe , mert van egy társam hozzá és ha viccesen is hangzik, de nem kell "apasági nyilatkozatot" mellékelni majd a gyermekünkhöz; ami egy az egyben nekem (!) kicsit visszataszító.

Na és igen , a fehér ruha , az is fontos volt, mert igen is ;királyjány szerettem volna lenni azon a napon :)))))


1 lelkes feleség:)

2009. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
95%
Mi 2 éve élünk együtt. Először szerettem volna esküvőt meg mindent, aztán nem volt rá keret akkoriban, most meg már nem tartom annyira lényegesnek. Van egy 10 hónapos szép kisfiunk, és nem volt visszataszító kérni apasági nyilatkozatot szerintem:)
2009. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
88%
Az esküvő nem "keret" kérdése.
2009. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed második fele egy kicsit sértő lehet a hölgytársaimnak. Én először 95-ben mentem férjhez, valóban fehér ruhában, de NEM AZÉRT, hanem mert úgy gondoltam, megtaláltam azt az embert, akivel szeretném leélni az életem. Hogy ez végül mégsem sikerült? Igen, ez nagyrészt a volt férjem gondolkodása miatt, azért, mert nem akart gyereket, nem szeretett volna a szüleitől külön élni. Ezek nekem fontosak, így egy idő után megromlott a kapcsolatunk és elváltunk. De békében és azóta is beszélünk néha telefonon. Biztosan én is követtem el hibákat, legfőképpen azt bánom, hogy nagyon fiatalon, 20 évesen mondtam igent. Még éretlen voltam. Második férjemmel pont 1 éve házasodtunk össze, már érett fejjel, 11 hónapos a kislányunk, pici baba mellett sok mindenen keresztülmentünk (stressz, nem alvás, szűkös anyagiak stb.), de tudom, hogy bármi történjék is, mi egy hullámhosszon vagyunk és imádom a férjem és viszont imád! Hidd el, nem felesleges dolog a házasság, csak sokszor felelőtlenül döntünk, illetve sajnos úgy alakulnak az életek, hogy megromlanak a házasságok. De pl. anyukámék is 45 éves házasok lesznek az idén és nem is bírnák ki egymás nélkül!
2009. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
76%

Éljen a fehér ruha. Nem azért, hiszen felvehetném bármikor, hanem ha már esküszik az ember egy életre, és szép szeretne lenni, hadd vegye fel, és folytassa a hagyományt!

Azért ehhez a nagy naphoz jobban illik mint a mackónadrág.

Nem hinném, hogy egy kis felhajtásért bárki odaígérné az életét valakinek. Ha felhajtást akarok, kiülök a teraszra monokiniben és olcsón megvan a felhajtás.

Báli ruhát annyit hordhat amennyit akar. El akar válni az asszony?

2009. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Már úgy értem az előző választ, hogy ha van. Lehet az ember gyűrű nélkül ruha nélkül is boldog(sőt, úgy csakugyan!) de ha már boldog, és jut az istenadtának, miért ne öltözzön fehérbe és aranyba? reméljük élete legszebb napján.
2009. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Már 2x váltam.Sajnos.
2009. ápr. 21. 20:00
 28/34 anonim ***** válasza:
Ez szomorú, kedves kérdező, de szerintem a saját rossz tapasztalatodból nem kéne általánosítanod és en bloc a házasság intézményét kárhoztatnod és megkérdőjelezned. Többnyire az autóbalesetnél sem az autó a hibás, hanem a figyelmetlen/felelőtlen/felkészületlen/stb. sofőr.
2009. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én azért mentem férjehez, mert szerettem volna valakihez tartozni, és hogy valaki tartozzon hozzám. Vagyis hogy összetartozunk. És nem szerettem volna gyereket szülni élettársi kapcsolatba, mert csúnyának tartom az apasági nyilatkozatot (többek között ezért is). És igen, volt fehér ruhám, mert kislány korom óta erről álmodtam, és boldog vagyok, hogy egy nagy álmom teljesült.
2009. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
Te minek szoktál enni? Úgyis éhes leszel később! Akkor mi értelme?
2009. ápr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!