Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims1-ben miért nem házasodnak...

Sims1-ben miért nem házasodnak össze az emberek?

Figyelt kérdés
régebben úgy emlékszem mintha összeházasodtak volna, igaz nem gyakran, de előfordult hogy ha megkérdetem a kezét az emberkének, akkor igent mondott, de most nem. lehet hogy rosszul emlékszem és nem is házasodnak össze? vagy csak kitartóbbnak kell lennem? légyszi segítsetek
2011. márc. 14. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sims 1 szar...
2011. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kérdeztem? :S mert szerintem nem. jó lenne ha a kérdésre válaszolnál...
2011. márc. 14. 13:35
 3/7 nyuszika01 válasza:
Én nem igazán tudtam az 1-essel játszani mert ahhoz nem találtam kódokat XD Szerintem is jobb a 2, de a szerintem össze tudnak házasodni.
2011. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok vele hogy jobb a kettő, de még mindig nem kérdeztem...
2011. márc. 17. 18:11
 5/7 anonim válasza:
nincs házasság. úgyemlékszem. ott csak ilyenszerelmes cucc van.
2011. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nekem úgy rémlik mintha vmelyik kiegészítőbe összeházasodtak volna, néha elfogadták volna a felkérést, és olyankor odaköltözött az egyik a másikhoz. de akkor lehet hogy rosszul emlékszem :( na mindegy, azért köszi =)
2011. márc. 30. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
de van valami, ha jól emlékszem, ha két sim biztonságban érzi magát, akkor és magas a kapcsolatuk, akkor lesz egy olyan opció hogy megajándékozás vagy eljegyzés, szerintem házasodni is tudnak
2011. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!