Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Légyszi! Mit csináljak a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi! Mit csináljak a volt férjemmel és jelenlegi párjával? Nagyon gyerekesek! Hogy állítsam le őket?

Figyelt kérdés
Nagyon vicces a sztori,de kiakaszt engem,hogy nincs jobb dolguk!Úgy történt,hogy állítólag mind a kettőjüknek csinált valaki facebookon egy oldalt(amúgy senki se találja őket)ÉS rám akarják fogni,éjjel emiatt f.hívnak,hogy feljelentenek,mondtam tegyétek,de mivel nekem van ennél jobb dolgom is,rágalmazással én jelenthetlek fel titeket...nos innentől már ismeretlen a "tettes":D:D"Nyomoztattak" Egy városba(ahol laktam) csinálták az oldalt márciusba,laptopról xy wifi hálózatát használva(mondtak pontos nevet is),és mostanában már innen "üzemeltetik" ahol élek!Az egészbe már az vicces,hogy laptopom sincs,egyszer volt kölcsönbe nálam,még a gépem szerelőnél volt,de az is januárba volt,pluszba vodafone netem volt...látta nálam a volt férjem a laptopot a lakáson,amikor jött a gyerekekhez,és kombinált,a hab a tortán hogy márciusba kórházba voltam a fiúnkkal!Mondtam még az elején az ex anyósnak(mert ő a közvetítő,az ő szoknyája mögé bújik a volt férjem és a párja),hogy ha kiderül ki volt a minimum egy bocsánat kérés,és szerintem most azért húzzák az időt,mert nekik a bocsánatkérés nem áll szájukra csak rágalmazni tudnak!Állítólag fénykép is van fenn,olyan ami csak nekem lehet meg,közbe egy darab képem sincs a volt férjemről,mert mindent töröltem,pár van,azon is a nagyobb gyerekkel van!
2011. aug. 8. 07:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mondom mit csinálj,ne legyél már ilyen szerencsétlen!

Ami most van számod,azon hívogasson az anyós meg a férj gyerek ügyben,megmondod nekik hogy mondjuk 8-tól-4-ig vagy rajta elérhető.Utána kikapcsolod,vagy kihúzod,vagy lenémítod.Veszel egy másik kártyát,azt meg nem adod meg nekik,és már el is van intézve!Ennyi!

2011. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Az ex anyóssal muszáj beszélnem,ő gondoskodik a gyerekekről,az apjuk helyett!"


EZT hogy érted? A gyerekeröl milyen módon gondoskodik az anyós? Az apának kellene fizetnie gyerektartást, a láthatáskor nála kellene lennie a gyerekeknek - másféle gondoskodás meg nem elképzelhetö. Az hogy esetleg idönként vigyáz a gyerekekre - ha igy viselkedik veled, akkor nem éri meg.

2011. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
A gy.tartást az ex anyós küldi,ő viszi láthatáskor is!Apuka tojik a gyerekekre!
2011. aug. 8. 08:23
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerencsétlen,de ezt a számomat használom hivatalos dolgokra is,ezt tudja mki,ezt nem kapcsolhatom ki 4kor,egy féltöltőssel nem fogok kínlódni,meg töltögetni,amikor fizetem az előfizetést!Akkor inkább nekik lesz egy külön számuk,amin csak ők érnek el,és akkor csak amikor én akarom!
2011. aug. 8. 08:25
 25/26 anonim válasza:
Miért nézed más szemében a szálkát amikor a tiédben gerenda van! Ha ők azok szeretnélek lenni legyenek te maradj ki belőle, akkor is ha te vagy a téma!
2011. aug. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A puruttyán van az excsajok topik, tedd fel az exed:)
2011. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!