Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Légyszi! Mit csináljak a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi! Mit csináljak a volt férjemmel és jelenlegi párjával? Nagyon gyerekesek! Hogy állítsam le őket?

Figyelt kérdés
Nagyon vicces a sztori,de kiakaszt engem,hogy nincs jobb dolguk!Úgy történt,hogy állítólag mind a kettőjüknek csinált valaki facebookon egy oldalt(amúgy senki se találja őket)ÉS rám akarják fogni,éjjel emiatt f.hívnak,hogy feljelentenek,mondtam tegyétek,de mivel nekem van ennél jobb dolgom is,rágalmazással én jelenthetlek fel titeket...nos innentől már ismeretlen a "tettes":D:D"Nyomoztattak" Egy városba(ahol laktam) csinálták az oldalt márciusba,laptopról xy wifi hálózatát használva(mondtak pontos nevet is),és mostanában már innen "üzemeltetik" ahol élek!Az egészbe már az vicces,hogy laptopom sincs,egyszer volt kölcsönbe nálam,még a gépem szerelőnél volt,de az is januárba volt,pluszba vodafone netem volt...látta nálam a volt férjem a laptopot a lakáson,amikor jött a gyerekekhez,és kombinált,a hab a tortán hogy márciusba kórházba voltam a fiúnkkal!Mondtam még az elején az ex anyósnak(mert ő a közvetítő,az ő szoknyája mögé bújik a volt férjem és a párja),hogy ha kiderül ki volt a minimum egy bocsánat kérés,és szerintem most azért húzzák az időt,mert nekik a bocsánatkérés nem áll szájukra csak rágalmazni tudnak!Állítólag fénykép is van fenn,olyan ami csak nekem lehet meg,közbe egy darab képem sincs a volt férjemről,mert mindent töröltem,pár van,azon is a nagyobb gyerekkel van!
2011. aug. 8. 07:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

de idióták ... jelentsd fel őket

tuti nem is létezik az a kamu oldal csak azért találták ki hogy beléd köthessenek

2011. aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Én nem az a fajta vagyok aki a rendőrségre futkosok,időm sincs,mert ha felkelnek a gyerekek,egy szabad percem sincs.Csak azt nem értem miért szívják a vérem?!Nem volt nekik elég ahogy 2 éve hátba szúrtak?Mert a mostani párja barátnőm volt,csak elköltözött és nem tartottuk úgy a kapcsolatot...
2011. aug. 8. 07:52
 13/26 anonim ***** válasza:
Sumergonak igaza van,a mai világban 500Ft egy új kártya,amit le is beszélhetsz,vagy ha vonalasod van,kérsz másik számot.Simán meg lehet oldani,azt a számot amit a volt férjed tud,megtartod,azon hívhat gyerek ügyben,vagy küldhet sms-t.Másik számodat meg annak adod meg akinek akarod,kivétel volt anyós,volt férj stb..Ezt olyan szépen,egyszerűen el lehetne intézni..
2011. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Előfizetéses vagyok,és 6000 volt így is számcsere...
2011. aug. 8. 07:56
 15/26 anonim ***** válasza:

1. Ezzel a hülyeséggel a Facebook miatt ne foglalkozz, ha ök nem tudnak ssemmit bizonyitani, akkor le van zárva.

2. A telefonodat éjjelre kapcsold ki, akkor nem tudnak hivogatni.

3. Exanyósnak megmondod, hogy ha nem hagyják abba a telefonhivásokat, akkor feljelented öket zaklatásért.

4.Exanyóssal ne beszélj - egyáltalán hogy tud veled kommunikálni? A telefont nem veszed fel, ha ö hiv, az ajtót nem nyitod ki, ha jön - és meg van oldva a helyzet.

2011. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6 ezer???Komolyan?Akkor jobban megéri feltöltő kártyás lenni,mert bemész a Teszkóba,veszel 500-ért egy kártyát,akkor amikor akarod.
2011. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy jegyzőkönyvet vezetsz az éjszakai hívásaikról, s feljelented ennek birtokában őket az éjszakai nyugalmatok megzavarása miatt. Sokszor a kilátásba helyezés is visszakozásra készteti őket.
2011. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
De most úgy őszintén, mit zavar téged, hogy kit mit írogat a facebook-ra? Megáll tőle a világod? Ott vannak a gyerekeid, akiket szeretsz és gondoskodnod kell róluk. Éjszaka a telefont kikapcsolod és megoldódott a problémád.
2011. aug. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az ex anyóssal muszáj beszélnem,ő gondoskodik a gyerekekről,az apjuk helyett!
2011. aug. 8. 08:09
 20/26 anonim ***** válasza:
Most komolyan: nem mindegy hogy mit beszélnek??? Ne vedd fel a telefont és ne is foglalkozz velük.
2011. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!