Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? SEGÍTSÉG!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Hello!Nekem olyan problémám van h a párom,akivel lassan 5 éve vagyunk 1ütt nemrég költöztünk össze a telkükre,amit az apjáék tartottak rendbe,(igaz h a párom meg a tesója nevén van,de a tesójának sose kellett)de most minden ránk zúdult.2 hónapja vesztettem el a munkahelyem,azóta is sikertelenül próbálkozok,emiatt is a párom meg az apja folyamatosan csesztet (h keresni kell tovább,hülyén állok hozzá...),meg beleszól abba h mi a párommal mit v mit nem csinálunk (jól,nem jól)hiába teszi hozzá h őt nem érdekli,ezzel ugyanúgy beleszól,(hál istennek a párom anyukája nem ilyen),meg minden áldott nap főtt kaja van az asztalon,én 22 éves létemre így élek.A másik bajom h páromnak rengeteg haverja,ami engem zavar,mert állandóan hívják kocsmázni,velem még fagyizni se akar elmenni,a szülinapjait is úgy tartotta meg h amikor felkelt evett és go a kocsma és egész nap ivott,én nem lehettem akkor se vele,csak felköszöntöttem és ennyi,de idén a 30. szülinapját is állítólag "én tettem tönkre" mert vele akartam lenni!Amúgy elvagyunk,de ezek nagyon fájnak,én nem járok sehova,csak a boltba,anyuékhoz és haza,meg néha az egyetlen barátnőmmel találkozok,de mire párom hazaér a munkából rohanok haza h főzzek.Folytatnám tovább is,de regény lenne belőle,így is félig regény lett,a lényeg annyi h ő mindent,én semmit,és ehhez vágjak jó képet.rohadjak meg szeretem és ő is engem csak ez a rohadt haverság meg a semmibetevés tönkre tesz!!!tudom h el kéne hagynom,de nem tudom mit tegyek!lécci segítsetek!és köszi h elolvastátok a regényem!
2011. júl. 28. 14:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba, ez így nem kapcsolat. Meg gondolj már bele, ilyen kocsmatöltelék apát akarsz a gyerekeidnek?!
2011. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Dobd ki, te jó ég! Tök fiatal vagy még! Egyébként csak jelzem, hogy szerény véleményem szerint, nem szívbeteg, hanem pánikbeteg vagy, amit a kedves "párod" melletti stressz hozott ki belőled valószínűleg! Figyeld meg, negatív lesz az EKG, és elküldenek pszichológushoz, ahol majd dumcsizhattok, vagy kapsz nyugtatókat! Ez nem neked való élet! Én is éltem rossz kapcsolatban! És pánikbetegség+depresszió lett a vége, de amint vége lett minden jobb lett!!!
2011. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam, hogy minden tökéletes lesz szervileg... Nekem a MagneB6-ot javasolták, de nem érzek sok hatást, bár nem is szedem rendszeresen.:)Ki vagy készülve, sürgősen kéne valamit változtatni az életeden. Hagyd el a pasidat majd lesz sokkal jobb.
2011. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű elfogadni, ha valakihez ragaszkodunk, hogy nem működik a kapcsolat.Volt egy NAGY,nagyon nagy szerelmem,aki sokat lógott a haverokkal, ha ittak,bunkózott is velem. Másnap csak engem imádott, bocsánatot kért.. Mindig meggyőzött! Kb 8x költöztem el tőle, majd vissza. Mondom, iszonyúan szerettem! Az utolsónál megfogadtam, ha beledöglök sem megyek vissza. 3! évembe telt, hogy kihevertem, de megérte! (11 éve)Megtaláltam a világ legtökéletesebb férjét, apukáját!!! Nagyon fiatal vagy még ehhez,hogy rabszolgaként élj!
2011. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
és amit nagyon hiányolok nálatok, hogy nem becsül meg, nem tisztel!
2011. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!