Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? SEGÍTSÉG!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Hello!Nekem olyan problémám van h a párom,akivel lassan 5 éve vagyunk 1ütt nemrég költöztünk össze a telkükre,amit az apjáék tartottak rendbe,(igaz h a párom meg a tesója nevén van,de a tesójának sose kellett)de most minden ránk zúdult.2 hónapja vesztettem el a munkahelyem,azóta is sikertelenül próbálkozok,emiatt is a párom meg az apja folyamatosan csesztet (h keresni kell tovább,hülyén állok hozzá...),meg beleszól abba h mi a párommal mit v mit nem csinálunk (jól,nem jól)hiába teszi hozzá h őt nem érdekli,ezzel ugyanúgy beleszól,(hál istennek a párom anyukája nem ilyen),meg minden áldott nap főtt kaja van az asztalon,én 22 éves létemre így élek.A másik bajom h páromnak rengeteg haverja,ami engem zavar,mert állandóan hívják kocsmázni,velem még fagyizni se akar elmenni,a szülinapjait is úgy tartotta meg h amikor felkelt evett és go a kocsma és egész nap ivott,én nem lehettem akkor se vele,csak felköszöntöttem és ennyi,de idén a 30. szülinapját is állítólag "én tettem tönkre" mert vele akartam lenni!Amúgy elvagyunk,de ezek nagyon fájnak,én nem járok sehova,csak a boltba,anyuékhoz és haza,meg néha az egyetlen barátnőmmel találkozok,de mire párom hazaér a munkából rohanok haza h főzzek.Folytatnám tovább is,de regény lenne belőle,így is félig regény lett,a lényeg annyi h ő mindent,én semmit,és ehhez vágjak jó képet.rohadjak meg szeretem és ő is engem csak ez a rohadt haverság meg a semmibetevés tönkre tesz!!!tudom h el kéne hagynom,de nem tudom mit tegyek!lécci segítsetek!és köszi h elolvastátok a regényem!
2011. júl. 28. 14:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Pl nekem is volt pasim, és csak nagyon ritkán fordult elő, hogy egyedül mentünk volna társaságba, ahogy a szabadidőnk engedte együtt voltunk. Erről szól egy kapcsolat.

Mi az, hogy ő csak egyedül mehet a haverjaihoz, nekem ez egy hétig sem férne bele egy párkapcsolatba.

20L

2011. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Igen, rossz és nagyon nehéz, de ha most nem lépsz, akkor csak nehezebb lesz. Tudod, éppen olyan ez, mint amikor az embernek kilyukad a foga. Pocsék dolog a tömés, a doki, az idegeskedés, a félelem, de még rosszabb, ha az ember halogatja, és a végén addig halogatja, amíg begyullad az állkapcsa, vagy olyannyira eldurvul a helyzet, hogy feldobja a talpát.


Vegyél egy nagy levegőt és VÁGJ BELE! CSINÁLD!


Minden jót!

2011. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Így is közel vagyok ahhoz h feldobjam a bakancsot!2 hónapja azért szoktam le a cigiről h több pénzünk maradjon,azóta szívgyógyszert szedek,és időpontom van a kardiológushoz is!És nem hiszi el senki h alig alszok éjjel,mert dobog a szívem meg csak bemesélem magamnak!Ja,persze...:(
2011. júl. 28. 15:00
 14/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kellene a szakításon gondolkodni, amíg nem ültél le vele és beszéltétek meg a problémáitokat. Mond el neki, hogy úgy érzed; nem foglalkozik veled eleget, és hogy ez bánt téged. Ugyan azt amit elmondtál nekünk, mond el neki is. Ha egy komoly beszélgetésre sem lehet rávenni, akkor tényleg baj van. De a férfiak reménytelenek, ezért nekünk nőknek kell cselekedni; vedd rá, hogy meghallgasson,pl.: szülinapodra "ne kérj semmit, csak néhány percet vele kettesben", és beszélgessetek. Nagyon fontos, hogy meghalgassátok egymás problémáit.


És tök jó, hogy csak egy barátnőd van; nekem is csak egy van. Nem a szám számít!


SOK SZERENCSÉT ÉS EGY GYÖNYÖRŰ KAPCSOLATOT!

2011. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Milyen szív gyógyszert adtak úgy hogy még csak most mész orvoshoz. Egyébként nekem is szokott dobogni, de semmit nem találtak azt mondják a stressz és az idegesség
2011. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nekem is a stressz,meg idegesség miatt.Én amúgy Concor-t (5mg)szedek.de má 2x voltam a sürgősségin.nem bevittek,én éreztem magam szarul és féltem h baj lesz
2011. júl. 28. 15:14
 17/25 anonim ***** válasza:
Voltál szív UH-n vagy EKG-n? Mi alapján kaptál gyógyszert?
2011. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szegény, nem irigyellek. Én nem tűrném, hogy beleszóljanak az életembe.

A pároddal kapcsolatban, hát én már leléptem volna, bár azért teljesen képtelenség ennyiből átlátni a helyzetet.

Nem főznék minden nap, főleg nem a társadalmi kapcsolatok hátrányára.

Miért nem barátkozol többet és szórakozol te is?

A párod fiatal gondolom, te is az vagy,neked is szórakoznod kellene.

Vagy nem enged el?

2011. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Sok ilyen férfi van és sok olyan nő, aki ennyit érdemel. Döntsd el, hogy te ilyen nő vagy-e! Eleinte rossz lesz nélküle, aztán felegyenesedsz és kitárul előtted a világ, megtalálod a hozzád illő embert. Másik lehetőség, hogy továbbra is ezt a játékot játszod, mert lássuk be nincs kés a nyakadnál, hogy rohanj haza főzni, vagy legyél vele. Azt gondolhatod most, hogy nem találsz mást? Vagy úgy érzed, ez a sorsod, hogy a párod más színvonal legyen, mint te?
2011. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Voltál szív UH-n vagy EKG-n? Mi alapján kaptál gyógyszert?


Még csak most megyek 1 hét múlva.EKG-t csináltak többször is,azt mondták nincs elváltozás v ilyesmi,majd a szívdoki megmondja.

2011. júl. 28. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!