Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? SEGÍTSÉG!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Hello!Nekem olyan problémám van h a párom,akivel lassan 5 éve vagyunk 1ütt nemrég költöztünk össze a telkükre,amit az apjáék tartottak rendbe,(igaz h a párom meg a tesója nevén van,de a tesójának sose kellett)de most minden ránk zúdult.2 hónapja vesztettem el a munkahelyem,azóta is sikertelenül próbálkozok,emiatt is a párom meg az apja folyamatosan csesztet (h keresni kell tovább,hülyén állok hozzá...),meg beleszól abba h mi a párommal mit v mit nem csinálunk (jól,nem jól)hiába teszi hozzá h őt nem érdekli,ezzel ugyanúgy beleszól,(hál istennek a párom anyukája nem ilyen),meg minden áldott nap főtt kaja van az asztalon,én 22 éves létemre így élek.A másik bajom h páromnak rengeteg haverja,ami engem zavar,mert állandóan hívják kocsmázni,velem még fagyizni se akar elmenni,a szülinapjait is úgy tartotta meg h amikor felkelt evett és go a kocsma és egész nap ivott,én nem lehettem akkor se vele,csak felköszöntöttem és ennyi,de idén a 30. szülinapját is állítólag "én tettem tönkre" mert vele akartam lenni!Amúgy elvagyunk,de ezek nagyon fájnak,én nem járok sehova,csak a boltba,anyuékhoz és haza,meg néha az egyetlen barátnőmmel találkozok,de mire párom hazaér a munkából rohanok haza h főzzek.Folytatnám tovább is,de regény lenne belőle,így is félig regény lett,a lényeg annyi h ő mindent,én semmit,és ehhez vágjak jó képet.rohadjak meg szeretem és ő is engem csak ez a rohadt haverság meg a semmibetevés tönkre tesz!!!tudom h el kéne hagynom,de nem tudom mit tegyek!lécci segítsetek!és köszi h elolvastátok a regényem!
2011. júl. 28. 14:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Rakjuk ki helyetted a szűrét vagy mit vársz tőlünk?
2011. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Ezek után mi a kérdés? Ha nem tudod a választ, helyetted nem dönthetünk!
2011. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Most döntsél, ne várd meg míg elfogy a maradék önbecsülésed vagy míg 30 nem leszel...akkor még jobban fogsz ragaszkodni hozzá.
2011. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ülj le, döntsd el, hogy mártírkodni akarsz még egy kicsit, önsajnálni, vagy élni.


Ha élni, akkor rúgd szépen ki, amíg nem komolyabb a kapcsolat, költözz másik városba, vagy külföldre, anyukáékról is le kéne már szakadni lassan, így 22 évesen...) élj egy kicsit egyedül, a magad kis tappancsain :) és meglátod, mennyivel erősebbnek érzed magad! Ha lesz munkád, az önbecsülésed is helyreáll.Aki erős, aki önbizlommal teli, az előbb-utóbb egy nomrális társar is rátalál, és mindjárt szebb a világ. Ehhez azonban az kell, hogy te dönts. A te életedről van szó.

2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Meg kell vele beszélni ezeket a dolgokat és nem jó pofát vágni hozzá. Mi ritkán tudunk találkozni és mikor itthon van más sincsen csak jönnek jönnek a haverok, de én ki nyitom a szám. Az elején megértettem, mert velük sem találkozik, de ne minden napom(az a 2 amit együtt vagyunk) a haverjaival menjen el... Megbeszéltük és nem volt haverozás. Mindent meg kell beszélni, és el kell mondani. Ez a titka, ha akkor sem látsz változást, akkor amit mondtál szakítani kell. A másik dolog: nem tudom hogy van, de gondolom az hogy neked 1 barátod van és nem tudsz kivel elmenni az nem az ő hibája. Ha nem tiltja hogy elmenj, akkor ezt ne rá hárítsd. keress barátokat és ne őt próbáld magad mellé láncolni.
2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
magyarul van egy pasid, akinek ingyen cseléd és k.rva kell...te is tudod, hogy el kéne hagynod, vagyis mi a kérdésed?
2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hogyha vállalod ezt még 30-40 éven keresztül akkor nem kell kiraknod. Majd 10-20 év múlva gyakran elő fog fordulni az is, hogy te hozod haza a kocsmából meg majd mész keresgetni, hogy melyik árokban van. Ne tedd tönkre a fiatalságod ilyernekkel.Hidd el, ahogy múlik az idő ez csak roszabbb lesz, jobb nem... Normális, rendes lánynak tűnsz, találni fogsz jobbat, biztos vagyok benne.
2011. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Szerintem is egyértelmű. Szeret???!Akkor nem így állna hozzád. Most minden egyéb családi dolgot félre téve is azt mondom, ne maradj vele. Ha szeretne, veled (is) akarna lenni! A szülinapján is, persze haverok is vannak,de Te is vagy! 22 éves vagy, nincs gyerek, mire vársz még??? Légy észnél, elcse*szed a fiatalságodat! Én 27 múltam, párom 30. Van egy kislányunk, 9 hónapos, párom 5-este 6-ig dolgozik. Akkor siet haza,mert látni akar minket. Régebben, amikor csak 2-ig dolgozott, akkor is sietett haza, de néha-néha délután elment a haverokkal pl.sörözni. Amíg nem volt a baba, gyakran együtt mentünk. Neki is rengeteg haverja van, és amióta estig dolgozik, nem találkoznak annyit, mert 7köznap már fáradt, meg amúgy se látott minket egész nap, 7végén meg örül neki, ha valami közös programot tudunk csinálni. De azért hetente 1x-2x csak összehozzák.Van mikor a barátok jönnek hozzánk, vagy mostanában olyan is volt, hogy mi mentünk. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, a haverokat is be lehet iktatni, de nem csak ők vannak!!! Hidd el, később örülni fogsz, hogy egy ilyen pasit elhagytál! Sok sikert.
2011. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Te magad adtad meg a választ.Hagyd ott,ez így nem élet és nem kapcsolat...de még nem is szerelem.
2011. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,és mindenbe igazatok van,csak nagyon rossz és nehéz!
2011. júl. 28. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!