Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jogos és csak én érzem úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos és csak én érzem úgy, hogy akik olyan nagyon sokszor válnak/szakítanak, azokkal nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Vannak, akik az elsővel leélik az életüket. Vannak, akik néhány fiatalkori útkeresés után meglelik az "igazi"-t és boldogan élnek. És vannak az örök zűrös életűek, egyik kapcsolat a másik után, 3-4 elfogyasztott házasság, stb.

Ha azt mondjuk hogy a világ egyfajta tükör is felénk, akkor az ilyen emberekkel valami nagyon nem stimmel. (Nekem egyből az jut eszembe, hogy vagy együttélésre képtelenek, vagy túlontúl egoisták és intoleránsak.)


2011. júl. 14. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem igen, van abban valami amit mondasz...
2011. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Szóval, attól, hogy eddig csak idiótákkal futottam össze, akik megcsaltak és/vagy elhagytak, én vagyok a defektes??
2011. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
neked is defektesnek kell lenned, ha csak ilyen lúzer embereket tudtál kifogni magadnak, nem?
2011. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

17:37

Ja, hát persze. Mert mind úgy kezdte, hogy szia, meg foglak csalni és el foglak hagyni. Járunk? Én meg persze hogy igent mondtam, mert erre bukok.

2011. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hölgyek/Urak! Peace pls, ne veszekedjünk. Mindenkinek köszönöm a válaszát, From Oz első válasza kivételével, a második rendben van.


Igaza van annak, aki azt mondja, hogy nem szabad sem ítélni, sem általánosítani. A reflexióm inkább arra irányult, hogy az mindig gyanús, amikor valaki úgy állítja be, hogy szinte "többtíz" csalódáson megy keresztül.

Meg aztán tényleg sok az olyan meggondolatlan szakítás, amit triviális hülyeségek miatt lépnek meg, holott egy simán rendezhető konfliktus van mögötte, csak akarni kéne rendezni.

2011. júl. 14. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!