Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jogos és csak én érzem úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos és csak én érzem úgy, hogy akik olyan nagyon sokszor válnak/szakítanak, azokkal nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Vannak, akik az elsővel leélik az életüket. Vannak, akik néhány fiatalkori útkeresés után meglelik az "igazi"-t és boldogan élnek. És vannak az örök zűrös életűek, egyik kapcsolat a másik után, 3-4 elfogyasztott házasság, stb.

Ha azt mondjuk hogy a világ egyfajta tükör is felénk, akkor az ilyen emberekkel valami nagyon nem stimmel. (Nekem egyből az jut eszembe, hogy vagy együttélésre képtelenek, vagy túlontúl egoisták és intoleránsak.)


2011. júl. 14. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat és a házasság két emberen múlik.
2011. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez így van kedves Kérdező! Mondjuk rólam beszélsz, de elismerem, hogy velem van a baj!
2011. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Jogos, igazad van.
2011. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

"Vannak, akik az elsővel leélik az életüket."

Igen, vannak. Csondben, a zart ajto mogott oldoklik egymast, de nem lepnek, mert hat mit mond a szomszed.

néhány fiatalkori útkeresés után meglelik az "igazi"-t és boldogan élnek.

Igen, vannak. Mi az, ki az igazi?

Igen, utolso fajtabol is van boven eleg.

Mindenki ugy el ahogy tud, ahogy jonak latja. Kerdesedet hasztalannak, unalom elleni szernek latom.

2011. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan is van amikor az ember túl hamar hiszi azt,h.ő lesz az igazi aztán rá jön,h.mégis jobb nélküle mint vele!
2011. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
From Oz! Én meg a válaszodat!
2011. júl. 14. 16:42
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem,h.ez a kérdés miért hasztalan!?Ha nem tetszik minek kommentáltad? a kommented volt hasztalan!Talán illik rád a felvázolt leírás?
2011. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
A felvazolt leiras? Melyik? Mindegyik? Ugye, csak egy egyszerre. Igen, egyik illik. Az elso. Mar 26 eve.
2011. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Ismertem olyan párt, akik látszatra is összeillettek, de a nő megismerkedett valakivel, fellángolt a szerelem, és otthagyta a párját, a gyerekekkel együtt.

Közben lett egy közös gyerekük is az új párjával, és egyszer pár év múlva találkoztam a nővel, aki elmondta, mennyire megbánta, hogy szakított a régi párjával, visszacsinálna mindent, ha lehetne.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy sokszor a meggondolatlanság is véget tud vetni egy kapcsolatnak, utána már lehet bánkódni, az esetek nagyobb részében nem lehet már többé visszacsinálni.

2011. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"csak én érzem úgy,..?" - Nem csak te érzed úgy, hanem még sokan.


"Jogos?" - Abban az értelemben, hogy jogod van úgy érezni, igen. Egyébként meg nem jogos. Minden eset más és más, mindegyiknek megvan a saját egyedi története. Még ha ismered is az illetőt, sokszor akkor sem tudod, mi van a háttérben. Nem bölcs dolog embereket megítélni egy ilyen információ alapján. Általánosítani meg végképp nem az.


Sok esetben van úgy, ahogy feltételezed, máskor meg nem.

2011. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!