Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sajnos nem tudom kiemelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nem tudom kiemelni a szakításos kérdést, de megköszönném ha elolvasnátok a korábbit, mert a helyzet azóta durvult és már tehetetlen vagyok, egyre jobban félek, az exem sarokba akar szorítani. Vélemény?

2011. júl. 5. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha nem a férjed, akkor a rendőrségnek ki kell raknia a házadból. Érdeklődj utána. Meg próbálj meg visszataszítóan kinézni, lepukkantan. Próbáld elérni, hogy ő meneküljön. Akaszkodj a nyakára, követelőzz, hogy hova megy, mit csinál. Légy megkeseredett hárpia, aki "nem tud nélküle élni". Közben öltözz otthonkába, zsíros,csumpi hajjal, mákos foggal, "büdösen" követeld asszonyi jogaidat.Üldözd el nagy ragaszkodással. Sírjál mindenért, Te légy a mártír, akit mindig megbánt, s közben "imádd reménytelenül",s ismételd gyakran, hogy öngyilkos leszel, ha elmegy. Volt olyan ismerősünk, aki a lányait úgy védte meg a 2.vh-ban a katonáktól, hogy bózadarát ragasztott a szeme köré, nem mostak hajat, visszataszítóvá tették magukat. Ja, s ha kritizál a külsőd és a viselkedésed miatt, azért is sírjál, mert te tönkremész mellette, mert érzed, hogy nem szeret. Nem lesz rövid idő, de szerintem el fog menekülni. Követeld mindig a sexet, de közben légy visszataszító. :)
2011. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hm, lehet hogy igazad van, köszönöm a tippet!
2011. júl. 6. 21:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)))

Én ezt csinálnám. Csak arra vigyázz, hogy ne támadd a férfiasságát, mert a férfiak attól lesznek agresszívak.Ahogy az egyik előttem lévő írta:"Ne szorítsd sarokba". Nézz utána milyen típusú nőktől menekülnek a férfiak, s légy olyan. " ha Te menekülsz, akkor futnak utánad, ha Te üldözöl, akkor menekülnek Tőled."

2011. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Minden megoldódott???remélem igen
2011. júl. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy néz ki, igen. Volt még egy-két próbálkozása (várt az utcán, késő este csengetett), de tartottam magam ahhoz hogy nem állok szóba vele, így már több mint egy hete nyugalom van. Azt mondjuk nem kívánom senkinek, hogy napokig nem mertem a szokásos időben hazamenni, és majd kiugrott a szívem, amíg magamra nem zártam az ajtót. Sajnos ahogy ismerem, még bármikor felbukkanhat.. Köszönöm a kérdést.
2011. júl. 25. 09:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Minden jót leghamarabb!!!
2011. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 25. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!