Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek, milyen a karikagyűrűje?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, milyen a karikagyűrűje? Ha tudtok képet is mutatni, azt külön megköszönném!

Figyelt kérdés
Miből van, milyen mint, köves, nem köves, gravíroztatok-e bele valamit...stb...
2011. máj. 2. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia!


Linkeltem a miénket.

Egy hete vettük, 74e Ft-ért. Fehér és sárga arany, kicsit mattított, kő nincs benne, szerintem így magában szép.

A párom ragaszkodott ahhoz, hogy legyen benne sárga arany is, mert szerintem a fehérarany olyan mintha csak ezüst gyűrűnk lenne.

Nekem elsőre nagyon megtetszett.

2011. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm!:) Nálunk meg a párom ragaszkodna a fehér aranyhoz és én szeretnék bele sárgát is!:D

Még csak keresgélünk!:)


Sok boldogságot Nektek!

2011. máj. 2. 12:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

az én karikagyűrűm teljesen egyszerű, klasszikus, arany karikagyűrű, gravírozás nélkül. egyrészt én a lánykéréskor kaptam egy olyan eljegyzésit, amit mindig szerettem volna, másrészt, a férjemnek ez a típusú, egyszerű, letisztult gyűrű tetszik, nem egy nagy gyűrűbolond, a munkája miatt pedig nem is tudja mindig hordani. szerencsére nekem is ez tetszik, úgyhogy teljesen egyetértettünk benne.

ilyesmi, csak egy hajszállal szélesebb és magasabb karátszámú:

[link]

2011. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Köszönöm szépen! :)
2011. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia!:-)

Ilyen a mi gyűrűnk,3féle arany van benne sárga fehér és vörös,van benne egy szép minta.kő nincs benne.

Mi ezt párban Pápán 65ezeért vettük tavaly decemberben :-)

21/N

2011. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

[link]


A férjemében nincs kő!

120 ezer körül volt a kettő, ha jól emlékszem!

2011. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
ja és itt alink is: [link]
2011. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok. Szóval első sor 3. a miénk!
2011. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

az én karikagyűrűm teljesen egyszerű, klasszikus, arany karikagyűrű, gravírozás nélkül. egyrészt én a lánykéréskor kaptam egy olyan eljegyzésit, amit mindig szerettem volna, másrészt, a férjemnek ez a típusú, egyszerű, letisztult gyűrű tetszik, nem egy nagy gyűrűbolond, a munkája miatt pedig nem is tudja mindig hordani. szerencsére nekem is ez tetszik, úgyhogy teljesen egyetértettünk benne.

ilyesmi, csak egy hajszállal szélesebb és magasabb karátszámú:

[link]


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:53


És milyen volt álmaid eljegyzési gyűrűje?:)



Köszönöm a válaszokat és mindenkinek Boldog hosszú házasságot kívánok!


Várom még a kommenteket!:)

2011. máj. 2. 13:04
 10/18 A kérdező kommentje:
ÚÚÚ ne haragudjatok nem akartam ezt mind beszúrni!:S
2011. máj. 2. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!