Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sajnos nem tudom kiemelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nem tudom kiemelni a szakításos kérdést, de megköszönném ha elolvasnátok a korábbit, mert a helyzet azóta durvult és már tehetetlen vagyok, egyre jobban félek, az exem sarokba akar szorítani. Vélemény?

2011. júl. 5. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valaki, aki tudna segíteni? Apukád, bátyád, fiúbarát, valaki?
2011. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nincs vmi oka ennek a függőségnek? (pl. közös gyerekek, anyagi függőség, közös lakhely?)

Ha nincs, ki kell ábrándítanod magadból, az veszélymentes lehet. Böfögj nagyokat, röhögj ki mindent, amit mond, kezeld le,legyél kicsit igénytelen, érdektelen, butuska, koszos. Majd elmenekül.

2011. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Senkim nincs a cicámon kívül, n incs családom. A zárat lecseréltük egy ismerősömmel, de még az autót is el kellett dugnom, mert célzott rá hogy bármkor elviheti ha akarja, és akár szarrá is verethet. Ma be sem mentem dolgozni, itthon őrködöm...
2011. júl. 5. 18:29
 4/17 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondom, őt ne szorítsd sarokba. A vadállat is akkor támad, ha nincs hova menekülnie.

Nekem is volt egy rizikós szakításom, nagyon féltem, de én nem raktam ki az utcára hirtelen. Otthagyta a melóhelyét január kellős közepén, mert megunta. Elvárta volna, hogy eltartsam. Én akkor már vívódtam egy fiú miatt, hát ez alaposan meggyőzött arról, hogy hülye lennék nem váltani.

Amikor eljött az ideje, odaálltam a párom elé és megmondtam hogy vége, szakítok. Megmondtam neki, hogy tudom hogy nincs hova mennie, nincs állása, természetesen nem rakom utcára, mint valami kivert kutyát. Február volt és én nyárig adtam neki időt arra, hogy állást találjon, összeszedje magát anyagilag és továbbmenjen. A szüleihez nem küldhettem haza, mert nem volt otthon fűtés.

Hidd el, ha én akkor kiteszem őt a kilátástalanságba, az életemmel játszottam volna. Tényleg nem volt senkije és semmije, nem volt veszítenivalója. Nyárra összejött neki az állás, lett megtakarítva egy kis pénze (nem kértem semmit a rezsibe, csak minél előbb el tudjon menni), és végülis így küldtem el végleg, amikor már nem a kilátástalanságba ment. Az se volt egyszerű amúgy, mert nem akart menni. De hogy nem ölt meg, az talán annak köszönhető hogy volt hova mennie.

Ha te kidobtad őt egyik napról a másikra, akkor már nem tudom mit tudsz tenni. Sarokba szorítottad, most tombol.

Én azzal a fél évvel megvásároltam a magam és az új párom biztonságát. Az új párom nehezen értette meg, miért tart ez ennyi ideig, miért vagyok én a volt páromra tekintettel. De én magunk miatt is csináltam. Meg úgy alapjában véve is azért azt mondom: egy kutyát sem hajítanék ki az utcára csak úgy. Együtt éltünk évekig, az életem része volt. Nem hajítom el úgy mint egy szemetet. De aláírom, van olyan helyzet, amikor azonnal szakítani kell. Pl. ha megüt. De még akkor is azt mondom, pont az ilyen embert a legveszélyesebb sarokba szorítani. Bár ha jól emlékszem, azt írtad hogy nem vert meg.


Ha már kiraktad, nem mondom hogy költözz vele újra össze, de lehet hogy pénzre lenne szüksége hogy albérletet tudjon bérelni vagy ilyesmi.


Persze lehet hogy félreértem és van hova mennie. De ha egy ember így tombol, akkor többnyire nincs:(

2011. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Van lakása és munkája, többet keres mint én. Soha nem éltünk együtt. Nem először akartam szakítani, de nem hagyta. Most már elegem lett, nem bírom tovább, ezt prőbáltam higgadtan is elmagyarázni, de a pokol tüzét láttam a szemében. Korábban kaptam már tőle két kisebb pofont, most csak ellökött, mikor az ajtó elé álltam a kulcs miatt. Én 50 kiló vagyok, ő majd 80... esélyem sem volt.
2011. júl. 5. 18:57
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor milyen alapon követelt tőled pénzt??????
2011. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egy ajándékba adott 20 ezerről van szó, amivel egyszer "kisegített". Ez annyit jelent hogy nem lehetett ellenvetésem....Már tudom hogy az is azért volt hogy később legyen mivel zsarolnia. Egyrészt nem tudom megadni, mert jelenleg a rezsin kívül másra már nem futja, családom nincs, egyedül kell megélnem. Másrészt nem a pénz kell neki, mert a múltkor ő maga mondta hogy csak viccelt, el sem fogadná, inkább összetépné. A célja csupán annyi hogy fizessek meg azért ha szakítani akarok, akár így, akár úgy. Ha ez nem lenne, találna ki mást, ahogy már volt is rá példa. Megjegyzem, soha nem használtam ki anyagilag, sőt, húzott ő le engem burkoltan... mégsem kértem volna vissza soha. Ha lenne miből, akár a dupláját is viszaadnám a nyugalmamért cserébe, de sajnos azzal még nem lenne biztosítva hogy békén hagy, akkor jönne más valamivel. Már most félek hazamenni.. Ki tudja épp mi vár rám??
2011. júl. 6. 09:57
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja, a kulcsot pedig egyszerűen engem félrelökve kivette a zárból és eltávozott, mondván most cseréltethetek zárat, az is lesz 20 ezer...Neki egyébként nem volt kulcsa a lakáshoz, úgyhogy gyakorlatilag ellopta.
2011. júl. 6. 10:44
 9/17 anonim válasza:
Tényleg nincs senki, aki tudna Neked segíteni?? Egyedül nem tudsz vele megbirkózni! Szeret még, vagy csak jó szórakozás neki ez az egész?
2011. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nincs senkim, aki segíthetne, ő pedig sajnos a "nehéz fiú" kategóra.. Ma is csak később mertem hazajönni, akkor is rettegtem amíg magam után be nem zártam az ajtót. Persze ő azt mondja hogy szeret, de leginkább csak magát szereti, mert bármikor próbáltam ellentmondani, előjött belőle a vadállat. Rengetegszer békültem ki vele a "békesség kedvéért", de most már elég volt, mondtam neki már azt sem bánom ha kinyír, mert már úgyis csak szenvedek, de ő csak azt hajtogatta hogy fizessek, legfeljebb nem fogok enni.. Csakhogy semmi biztosítékom nincs hogy ha megtenném, békén hagyna, pénzem meg nincs, hitelből élek, mert nemrég vettem lakást.
2011. júl. 6. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!