Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvasnátok? El vagyok...

Elolvasnátok? El vagyok keseredve nagyon, Holnap beindítják a szülést. A férjem meg intenzív osztályon fekszik autóbalesetet szenvedett 1 hete.

Figyelt kérdés
Olyan rossz hogy tudom férjem nem lehet velem, nagyon félek. Ott lesznek velem a szüleim.. De miért vagyunk ilyen szerencsétlenek? Mindig rossz történik velünk:'-( Köszönöm hogy elolvastátok, jól esett kiönteni egy kicsit a lelkemet.
2010. szept. 14. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Sok kitartást kívánok neked! Biztosan minden rendben lesz, légy nyugodtabb márcsak a kicsi miatt is:)
2010. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem rossz!A rossz az lenne ha a ferjed halott lenne,a baba meg beteg.Szerencsere az urad meggyogyul es lesz egy szep babatok.Sok boldogsagot!
2010. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagytok szerencsétlenek, baleset bárkivel előfordulhat! Ne emészd magad, nincsen semmi baj, a párod hamarosan rendbe jön, és lesz egy gyönyörű babátok!!! Látod milyen szerencsések vagytok? :) A szüléstől pedig ne félj, Anyudék vigyáznak rád, ott lesznek melletted, csak ne hagyd el magad, és meglásd minden rendbe jön! Szorítok neked holnapra, ügyes leszel!
2010. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon sajnálom a férjedet, de hidd el, nem vagy szerencsétlen!! Nekem nem lehet sajnos babám, ezért én "irigyellek" (nem rossz értelemben :)). Szüleim sincsenek, neked vannak. A férjed pedig remélem, helyre fog jönni!

Vigyázz nagyon a babára, sok energiára lesz szükséged a következő hónapokban!

Ha a férjed hazakerül a kórházból, őt is gondoznod kell, de gondolj arra, hogy hamarosan felépül, és egy SZERENCSÉS boldog család vagytok :))

Ne idegeskedj, minden rendben lesz!

2010. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
én is sok SZERENCSÉT kívánok drukkolok,h minden rendbe legyen a férjednek meg jobbulást
2010. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
nem lesz semmi gond!!tudom ilyenkor mondhat bárki bármit,nem leszel jobbkedvű,de minden rendben lesz!!!Bátorság és szerencse holnapra a szüléshez!
2010. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Legyen ez a szerencsétlen időszak egy olyan mélypont, amihez viszonyítva majd minden hétköznapi dolog csodálatos színekben fog pompázni. Csak képzeld el ezeket a derűs napokat, együtt, egészségben és hidd, hogy így lesz. Kívánom nektek a legjobbakat.
2010. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Én nem akarok babát, de azért drukkolok neked!!!

Majd ha hazamentek a kórházból, írd meg, hogy hogy ment!!!

2010. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az élet egy hullámvasút..,egyszer lent egyszer fennt!Nem vagytok Ti szerencsétlenek mert egy baleset bárkivel előfordulhat sajnos és nektek most pont összejött rosszkor rossz időben!De gondolj arra,hogy innen már csak felfele lehet menni,és minden rendbe fog jönni!Kitartást és komplikációmentes szülést kivánok,férjednek meg mihamarabbi felépülést!!
2010. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Remélem minden rendben lesz Veletek!

Légy nyugodt, mert ha ideges vagy, az csak rosszabb...

Légy kicsit optimista:)

Holnap ilyenkor már biztos ölelgetheted a kis Babódat, és majd meglátogatjátok Apát, Így neki is könnyebb lesz a gyógyulás :)

Csak nyugalom!

Könnyű szülést és minden jót! Küldök egy ölelést, és mondok értetek egy imát >:D< :*

27 heteske :)

2010. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!