Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvasnátok? El vagyok...

Elolvasnátok? El vagyok keseredve nagyon, Holnap beindítják a szülést. A férjem meg intenzív osztályon fekszik autóbalesetet szenvedett 1 hete.

Figyelt kérdés
Olyan rossz hogy tudom férjem nem lehet velem, nagyon félek. Ott lesznek velem a szüleim.. De miért vagyunk ilyen szerencsétlenek? Mindig rossz történik velünk:'-( Köszönöm hogy elolvastátok, jól esett kiönteni egy kicsit a lelkemet.
2010. szept. 14. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

sok kitartást! a pasim nkm se volt ott:(

18/L

(becsúszott a gyerek)

2010. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jól esett!! Most kicsit már lenyugodtam.. az előbb nem tudom mi volt velem.. 25N
2010. szept. 14. 19:14
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Boldognak kellene lenned, hogy babát vársz, van egy csodás férjed, aki meg fog gyógyulni, és élnek a szüleid! :)


Minden jót!

2010. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyiunkkal történnek ilyen rossz dolgok mint baleset, de túl kell tenni rajta magunkat. Te most csak a babával foglalkozz az orvosok meg a férjeddel.
2010. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást és könnyű szülést kívánok!

Minden rendben lesz.

2010. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A férjed meggyógyul, és lesz egy szép babátok :)

Erre gondolj!


Sok sikert a szüléshez!

2010. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha a sors azt akarná, hogy egyedül vívd meg az életed legnagyobb harcait. Utána nagyon büszke leszel magadra, hogy képes voltál rá!

Gondolok rád holnap! Te meg képzeld csak el, hogy viszed be a lábadozó férjednek a babátokat! Hát lehet ennél szebbet adni??

Nem vagytok szerencsétlenek! Hisz éltek! Annál szebb lesz a jövőtök, annál jobban megélhetitek majd azt a rengeteg csodás percet, ami rátok vár!

Légy nagyon erős, és sokaknak erőt adsz általa!

2010. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hidd el ügyes leszel! Gondolj arra, hogy a pici amint világra jön máris minden bánatot elfelejtet veled, s miatta erős leszel!

Az én párom pont aznap vizsgázott, amikor befeküdtem a szülőszobába akkor még velem volt egy órát majd elment s 5 percel pont lekéste. Bánja azóta is én meg végig szidtam magam amiért nem vittem be mobilt, hogy leüvöltsem merre jár már. (hajnali 3tól 12:40ig volt a szülés)

2010. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor sose arra gondolj, h mi a szar, hane, hogy mi a jó!


lesz egy szép, egészséges babátok, a férjed meggyógyul, lesznek nagyszülei a kis csöppségnek, ami a mai világban külön jó :D

csak előre nézz!

2010. szept. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hogy vagytok? Hogyan sikerült a szülés?

Remélem minden rendben folyt, és mostanra már együtt örvendtek pároddal a Babátoknak, remélhetőleg otthon :)

SzorÍtottam nektek, hogy legyen minden rendben!

Majd Írd meg mi volt! :)

2010. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!