Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen jelek utalhatnak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalhatnak rá?

Figyelt kérdés
A párom öt éve elvált a feleségétől, a közös gyereküket mi neveljük. Beszélgetések , napi helyzetek során mindig azt mondja , hogy gyűlöli a volt nejét, mert megcsalta, hazudott neki, stb. Néha viszont úgy érzem mintha ez nem lenne igaz. Milyen jelekből, szavakból, dolgokból érezhetem meg igazán hogy mi az igazság. Félek, hogy nincs túl a nőn, csak előttem mutatja ezt.
2011. jún. 23. 09:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Elég sok alkalommal sírt már csak úgy. Megkérdeztem mi baj és vagy nem mondja el vagy azt mondja tudod te jól, egy életre megaláztak. Aztán meg pl. ha szóba kerül a kapcsolatunk szorosabbra fűzése (mindig én hozom elő) akkor eltereli a szót, mintha nem akarna újra házas lenni vagy nem tudom, olyan mintha rettegne hogy velem is lesz valami gond. Pedig nálam hűségesebb embert még biztos nem talált ezt garantálom. Aztán ahogy beszél róla mikor felhozza őt, olyan visszás....mintha félne róla beszélni vagy rosszat mondani, pedig a következő szava pedig az hogy mennyire gyűlöli őt. Nehéz ezt így leírni, mert ezeket a szitukat az élet hozza és hallani kellene, látni kellene a szitut hogy jól érthető legyen. Egyébként egy előző kérdésre válaszolva 28 éves vagyok ő pedig 32. A gyerekét nem pátyolgatom mert nem hagyja, úgyhogy nem háborgatjuk egymást egy kikötésem volt, amíg egy fedél alatt lakik velem addig az van amit én mondok meg az apja. Ennyi. Nagyon vágyok saját gyerekre de látom érzem, hogy ő egyáltalán nem. nagyon szeretem őt félre ne értsétek, boldog vagyok vele, de ez a bizonytalanság meg ezek a rossz érzések nagyon ki tudnak készíteni.
2011. jún. 23. 11:31
 22/25 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy szereti még a volt feleségét! Nagyon bántja,hogy megcsalta,ezért mondja,hogy gyűlöli... Sajnos szerintem ha úgy alakulna közöttük,akkor visszamenne hozzá... Ezek a sírások egyértelmű jelei ennek!

Szerintem nincs jövője a kapcsolatotoknak,addig amíg ő el nem felejti,fel nem dolgozza végleg az exét.

Én azt javaslom,bármilyen nehéz is,de valaki mást kellene keresned,akivel közös jövőtök,gyereketek lehet,úgy hogy ő is ezt akarja és nem egy ex után sírdogál.

Sajnálom...

2011. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod gyülölni akit nagyon szeretsz,és ő visszaélt ezzel.
2011. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nincs túl rajta, én is úgy látom. Az én párom is elvált, de számára közömbös a volt felesége. A gyerekről beszélnek, de amúgy nem érdekli semmilyen szinten őt. A párod lehet hogy nem szereti már a volt feleségét, de nem is zárta le a múltat. Nem dolgozta fel, hanem nyalogatja a sebeit. Két szitu lehet szerintem. Vagy nem te vagy az aki feledtetni tudja vele a múltat, mert igaz szeret, de nem elsöprően. Vagy ő ilyen, és bárki lenne mellette, nem tudna túl lenni a múlton. Akarnia kellene lezárni. De nem akarja, vagy nem tudja hogy nem zárta le. Én nem biztos hogy ennyiben hagynám. Beszélgessetek róla, hogy mit szeretne a továbbiakban, mert ezt így nem fogod bírni életed végéig. Mondd el neki hogy te gyereket szeretnél tőle. Vagy rájön hogy elveszít ha csak a nyomorán kesereg, és változtat, vagy marad ilyen, de akkor neked kell tovább lépni. Ki szeret más árnyéka lenne egész életében? Gondolom te sem?
2011. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk...azt hiszem nincs olyan nagy baj mint gondoltam :) Köszönöm nektek, hálás vagyok az építő és segítő válaszokért. Szép napot mindenkinek!
2011. jún. 24. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!