Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen jelek utalhatnak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalhatnak rá?

Figyelt kérdés
A párom öt éve elvált a feleségétől, a közös gyereküket mi neveljük. Beszélgetések , napi helyzetek során mindig azt mondja , hogy gyűlöli a volt nejét, mert megcsalta, hazudott neki, stb. Néha viszont úgy érzem mintha ez nem lenne igaz. Milyen jelekből, szavakból, dolgokból érezhetem meg igazán hogy mi az igazság. Félek, hogy nincs túl a nőn, csak előttem mutatja ezt.
2011. jún. 23. 09:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Ha túl lenne rajta, nem is beszélne róla.
2011. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon hosszú lenne, ha leírnám mikor milyen szituban jönnek elő ezek az "utálom őt" dolgok, mert akkor jobban értenétek. De akkor hatvan oldalt kéne írnom :(
2011. jún. 23. 09:25
 3/25 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ettől félek, hogy ő még szereti vagy legalábbis ragaszkodna hozzá, vagy nem is tudom...vagy csak nem tudja elengedni őt, jó persze van egy közös gyerek (akivel a nő nem törődik) nem is kell elengednie ilyen téren, de nekem ez annyira rossz ez a bizonytalanság. próbáltam már ezt megbeszélni vele, konkrétan rákérdeztem, persze akkor azt mondja hogy butaságot beszélek mert engem szeret. D pl. még egyszer se mondta nekem hogy elvenne feleségül, vagy hogy eljegyezne, vagy mit tudom én...szóval nem utal arra hogy örökre engem akarna. Érzem hogy szeret ez nem vitás, de félek...mégis ott motoszkál bennem a kisördög.
2011. jún. 23. 09:28
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
A gyűlölet is egy érzés. Ezt az érzést egy hajszál választja el a szeretettől. Megnyugtatóbb lenne, ha semmit nem érezne iránta.
2011. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lenne konkrétan hogy úgymond mivel tudnám "kiugratni a nyulat a bokorból"...azt hiszem így mondják ezt :)
2011. jún. 23. 09:29
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megerősítettél ebben, nekem ez a nagy gyűlölet már szinte gyanús...nekem is ilyen gondolatom van , de most te kimondtad helyettem és ezt köszönöm.
2011. jún. 23. 09:29
 7/25 anonim ***** válasza:

Ismerős sajnos!


A párommal volt ez. És a vége természetesen a megcsalás lett.

2011. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Elég baj, ha nem emlegeti az "örökké-t"...Nekem van egy nagyon nagyon kedves ismerősöm (a párom családjában) aki újranősült és a volt feleségéről nem beszél...láthatóan imádja az újat, vannak közös gyermekeik...


Nem akarlak elkeseríteni, de kicsit olyan mintha "nem lenne jobb" neki, az meg milyen jó, hogy van akivel nevelje a gyermekét. Természetesen ha lesz jobb megpattanhat:-S

Nem akarom mondani, hogy így is lesz, nem tudom mióta vagytok együtt, de egy nő megérzi az ilyesmit. Ha belátható időn belül nem kötelezi el a férfi magát, nem érzi annyira komolynak a kapcsolatot:-S

Beszélgessetek erről...kérdezd meg miért emlegeti a volt nejét állandóan? Miért mentek szét egyébként? És miért nem az anya neveli a gyermekét? :-S

2011. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Sajnos igazad lehet, mert a férjem is elvált, de őt tényleg nem érdekli az exfelesége. Amikor a közös gyerekük miatt kell beszélni, akkor odafigyel rá, de ha más miatt hívja, akkor simán olvas beszélgetés közben, a telefont meg leteszi maga mellé és néha belehümmög.

Viszont ha én kérdezek valamit az exnejről, akkor általában a "jajj, hagyj már, nem akarok a hülyeségeivel foglalkozni" a válasz.

A gyerekével szokott néha beszélni róla, de ott is arra van kidomborítva, hogy az exnejnek és a gyereknek milyen éppen a kapcsolata, van-e valami gond, stb.

A fentiek miatt én teljesen elhiszem, hogy nem kedveli, de nem is érdekli.

2011. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!