Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen jelek utalhatnak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalhatnak rá?

Figyelt kérdés
A párom öt éve elvált a feleségétől, a közös gyereküket mi neveljük. Beszélgetések , napi helyzetek során mindig azt mondja , hogy gyűlöli a volt nejét, mert megcsalta, hazudott neki, stb. Néha viszont úgy érzem mintha ez nem lenne igaz. Milyen jelekből, szavakból, dolgokból érezhetem meg igazán hogy mi az igazság. Félek, hogy nincs túl a nőn, csak előttem mutatja ezt.
2011. jún. 23. 09:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Megcsalta a felesége őt azért mentek szét(szóval pasi miatt) , a gyerek azért van vele mert a nőnek nem kellett, mintha nem akart volna gyereket csak úgy lett volna én így értem, de soha nem beszélt még erről konkrétan ezt csak én szűröm le.


Nagyon elkeseredtem most azon amiket írtok, hogy ennek vége lesz, mármint kettőnk között...ettől rettegek. Egyébként másfél éve vagyunk együtt.

2011. jún. 23. 09:37
 12/25 A kérdező kommentje:

09:34-es:

nem beszélnek telefonon legalábbis én nem tudok róla, tehát ilyen szitu nálunk nincs a jelenlétemben.

E-mail-ben kommunikálnak néha. De azt mindig megmutatja nekem.

2011. jún. 23. 09:39
 13/25 A kérdező kommentje:

Ja arról már ne is beszéljünk , hogy szó se lehet közös gyerekről, teljesen elzárkózik a dologtól.

Csak PÓT-nak kellenék? Ló nincs szamár is jó? De akkor meg miért érzem hogy szeret engem? Ezt egy nő érzi? Vagy már ennyire rossz emberismerő lennék?

2011. jún. 23. 09:41
 14/25 A kérdező kommentje:
Most nagyon elgondolkodtam, kicsit padlón is vagyok így korán reggel.
2011. jún. 23. 09:44
 15/25 anonim ***** válasza:

"""gyűlöli a volt nejét, mert megcsalta"""


Ezeket azért mondja mert még szereti és szenved emiatt. Mert ha nem így lenne és Téged szeretne akkor tekintettel lenne rád és nem emlegetné ezt a témát. Sőt, eszébe sem jutna a volt neje.

2011. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Egy idézet a született feleségekből:

-Gyűlöllek!

-A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny. És ha gyűlölsz, akkor még számítok neked, még kötődünk egymáshoz!

Röviden, amíg gondol rá (még ha negatív értelemben is) addig nem tudja feldolgozni az őt ért sérelmeket és foglalkoztatja a volt felesége.Akkor szakad el tőle igazán, mikor már ugyanolyan közönyös lesz számára mint bárki más.

2011. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek , sok dolgot máshogy látok és nézek mostantól.
2011. jún. 23. 10:01
 18/25 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem sincs túl rajta!:S Az hogy 5 év után még mindig így viszolyog tőle az még azt jelenti hogy érez iránta és bántja hogy alakult!Az meg hogy tőled nem akar már gyereket még egy ok!És még azt is írtad hogy nem nagyon beszél a volt kapcsolatáról ha jól értem!:S

Igazából nem tudom hány éves a párod,és mennyit voltak együtt így nehéz megmondani mi is van benne!

Nekem ez mind elég indok lenne arra hogy elhagyjam,főleg ha neked még nincs gyereked!


Én úgy gondolom,normális ha nem szívesen találkozik vele,normális az ha beszél róla,bár nem túl sokat,de ez amiket a komikban írtál....

Én nem pocsékolnám az időmet más gyerekére,de a lelkivilága pátyolgatására sem!De én ilyen vagyok,nyilván ez nem azt jelenti hogy neked is ilyennek kell lenned!

Minden esetre én kitartást kívánok neked,és kívánom hogy minél előbb oldódjon meg a problémátok!

2011. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2011. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Kár, hogy nem írsz le 1-2 jelet, amiből azt sejted, hogy nincs túl rajta. Talán akkor konkrétabb választ kapnál a kérdésedre. Szerintem így igen nehéz megítélni, hogy vélt, vagy valós a problémád.
2011. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!