Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Összejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival aki már 2x elvált és mindkét helyen vannak gyerekei, sőt azon kívül is?

Figyelt kérdés
Még soha sem volt olyan pasim akinek vannak gyerekei. Nagyon sok idejét velük tölti, és "nem kevés" pénzzel is támogatja őket(5). Nem hiszem h belevágok ilyen kapcsolatba, mert félek h én ezt nem tudnám elfogadni. Másnak voltak gondjai ilyen esetben a gyerekekkel?
2011. jún. 3. 10:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem!Az két válás sem véletlen!Ne gondolod?

Ha még egyszer elvált volna azt mondom ok!Na de azért kettő az már kicsit gyanus nekem....

2011. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Vagy felelőtlen, és ki-be ugrál az egyik kapcsolatból a másikba, és nem is érdekli, hogy gyereke van.

Vagy értetlen gondolkodású, aki nem méri fel, hogy mivel jár egy gyerek.

Szerintem egyik sem jó tulajdonság.

2011. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat, ezekkel megerősítettek h ne legyek vele! A legjobb meg az h azért vált el mert mindig új fiatalabb nő kellett neki, mert a gyerekek megszületése után az anyuka testi változásai nem tetszettek neki. A gyerekek meg már most is zavarnak mert már nagyok 20 év körüliek és minden kellene nekik! Csak tudjátok amíg az ember benne van a "rózsaszín felhőben" addig nem tud normálisan gondolkodni. Ehhez kell h "normálisan" gondolkodó emberek segítsenek dönteni!
2011. jún. 3. 11:20
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért vált el mert mindig új fiatalabb nő kellett neki, mert a gyerekek megszületése után az anyuka testi változásai nem tetszettek neki.


Legyen eszed,ilyennel szóba állni se szabad.

2011. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
NEM!
2011. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem. Az idősebb gyerek nem zavarna, a kisgyerek viszont nagyon. Az sem zavarna,ha fiatalabb nő kell neki,mire ő megöregedne én még akkor is fiatal lennék,egyedül ezzel a nyíltsággal van bajom.Ha ezt így kimondja, hát, nekem nem bizalomgerjesztő.
2011. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!