Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Összejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival aki már 2x elvált és mindkét helyen vannak gyerekei, sőt azon kívül is?

Figyelt kérdés
Még soha sem volt olyan pasim akinek vannak gyerekei. Nagyon sok idejét velük tölti, és "nem kevés" pénzzel is támogatja őket(5). Nem hiszem h belevágok ilyen kapcsolatba, mert félek h én ezt nem tudnám elfogadni. Másnak voltak gondjai ilyen esetben a gyerekekkel?
2011. jún. 3. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jönnék össze egy ilyen emberrel.Nem a gyerekekkel van bajom, hanem a férfi életfelfogásával.Ez tipikus az a fajta, aki csak szétszórja a magvait, mert úgyis lesz aki helyette vállalja a felelősséget, és neveli az utódait.Az hiszi magáról, hogy egy alfahím, pedig csak egy felelőtlen csapodár ember.
2011. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát..az az igazság, hogy én is félnék bele menni ilyen kapcsolatba.Most attól függ, hogy mennyire erős a kötelék közöttetek, és hogyan jösztök ki egymással, mert valójában nem kellene akadály legyen..
2011. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem jönnék össze olyan palival akinek 5 gyereke van.
2011. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak olyannal találkoztam (szerencsére nem az én párom volt), akinek 3 gyereke van két anyától, de egy fillérrel sem támogatja őket. Na ebből a szempontból a te ismerősöd rendesebb, mert legalább gondol a saját gyerekeire.

De nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, és nem csak a gyerekek miatt, hanem az apjuk miatt, aki már kétszer elvált.

De bizonyára vannak kivételek, jó esetek, de én akkor sem vállalnám be.

2011. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ennyiszer nem lehet rosszul választani. tuti bibi van a pasival. nem hiszem hogy 2x beválasztott volna.
2011. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a gyerekekkel lenne gondom, hanem a pasival.
2011. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem jönnék össze vele. Én nem tudnám elviselni, hogy a közös gyerekünk neki már a 6. gyereke...
2011. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha úgy váltogatja a nőit, mint más az alsóját, ráadásul ész nélkül csinálja a gyerekeket, akkor mi a garancia, hogy nem leszel te is egy közülük, akit otthagy, a nyakán egy-két gyerekkel? Ilyen emberben szerintem nem szabad bízni. Amint elmúlik a nagy lángolás, téged is otthagy.
2011. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
anyám összejött ilyennel, 4 gyerek 2 helyről. egyiküket sem nevelte fel tiszteségesen, egy senkiházi ember. a felnőtt gyerekei nem dolgoznak, csak pénzért kuncsorognak, nah meg a volt nejek hada...legyn eszed, ennél jobbat érdemelsz
2011. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
NEM...sok embert láttam már aki megjárta ezzel....
2011. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!