Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Heti hány alkalommal és hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány alkalommal és hány órára engednéd, hogy az apa elvigye magához a 15 hónapos gyereket láthatásra?

Figyelt kérdés
Én látni se akarom a volt páromat, de a gyerektől nem akarom eltiltani, elvégre ugyan olyan szüksége van a gyereknek az apára is mint rám.
2011. máj. 3. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Míg a gyermek nem képes magát 100%-ban kifejezni addig csak otthoni láthatás lenne, el nem engedném.

és ha jól tudom ez törvényileg is meg lehet kérni.

asszem 3 éves korig

2011. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vele egy légtérbe lenni. Már probáltam, hogy megengedtem neki, hogy itt lehessen a gyerekkel, én közbe a dolgomat csináltam, a gyerek "kóborolt" a házban, törte össze a porcelánokat, tépkedte le a virágokat, rá se figyelt, hogy mászik fel a lépcsőn meg hasonlók...
2011. máj. 3. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Akár minden nap. Én nem korlátoznám, akkor látja,amikor akarja. Próbálnám megoldani úgy, hogy a gyerek is leginkább teljes családban érezze magát. Legalább addig is kitakarítok, hajat mosok stb. Úgyis mindenki arra panaszkodik, hogy a gyerek mellett erre nincs ideje.
2011. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

hát...a szoptatást kivéve ugye (ami cumisüveggel megoldható) egy férfi is ugyanúgy el tud látni egy gyereket, mint egy nő, és ugyanúgy joga van hozzá...hiszen a "fele az övé"... vagyis ugyanúgy az ő gyermeke is.


hogy hogy bánik-e a gyerekkel az más kérdés,,, lehet hogy tök jó apa csak te aggódod túl, mert te máshogy neveled, máshogy figyelsz rá, az is lehet, hogy tényleg figyelmetlen.

2011. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves volt a gyerkőcünk, amikor külön költözött tőlünk az édesapja. Ő hétvégén mindig elvitte néhány órácskára, volt, hogy ott is aludt nála, hétközben pedig két három naponta eljött egy két óráa. Én ilyenkor elmentem barátnőzni, vásárolni, vagy csak úgy..Már egy éve élünk így, és működik.
2011. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez változó. Az én 15 hós kislányom nagyon anyás, egyfolytában rajtam lóg, alig marad el az apjával egy-két órácskát,akkor is csak azért, mert apa leülteti a tévé elé. Nem az én hibám, én örülnék egy kis szabadságnak, de az apja napi 5 percet ha foglalkozik vele. Nos, így nehéz volna "odaadni". Tehát tűrnöd kell, hogy ott van az apa. Ha elmarad vele, hajrá! De most jön a jó idő, küldd le őket a játszótérre vagy ki a kertbe.
2011. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!