Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláskor a dugipénzem eltudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláskor a dugipénzem eltudom hallgatni? Vagy kinyomozzák? És ha a nevemen lévö lakast anyam nevere ajandekozom akkor kitudom semmizni a ferjem nem? Akkor nem kérheti már a felét? Bankbetétem is vegyem ki és tegye be anyám?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 14:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
27%
hát nyugodtan seemizd ki....
2011. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a dugi pénzt nem fogják kinyomozni.Ezt abból tudom,hogy nekem anyukám meg apukám elváltak és apukámnak volt vagy 2-3 különböző bankszámlája amire gyűjtötte a pénzt.Vagy 3 milló forintja már biztos össze volt gyűjtve,de ez csak az övé volt.A válásnál erről szó sem esett.
2011. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%

Menj ügyvédhez! Fontos, hogy milyen pénzből vetted a lakást. Lehet, hogy menthető.

Bankbetétet kiűríteni, ahogy előttem tanácsolták. Ha a dugipénzről nem tud, azzal nincs gond, csak maradjon is titokban.

2011. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Helyesen írták az előzők: válás esetén a házasság alatt keletkezett vagyon (lakás, bankbetét, dugipénz...) mind-mind közös. Akkor is közös, ha a dugipénzt a saját fizetésedből raktad, nem számít, mert a közösből vetted el. Külön vagyon az, ami már a házasságkötés előtt is a neveden volt (örökölted, vetted, ajándékba kaptad...) azon nem kell osztozni. Ha a bankbetétedet ajándékba kapott pénz vagy öröklés útján gyarapítottad, az is külön vagyon, nem kell osztozni rajta, de Neked kell bizonyítanod, hogy azt csak Te kaptad.

A válópernél lekérhetőek a számlamozgásaid, ha közös vagyont "tüntettél el", bajban leszel.

2011. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem semmi.Persze ha ezt egy férj akarja csinálni a feleségével,akkor az a férfi egy mocskos szemétláda,ugye?De ha a nő akarja kisemmizni a férjet,az már helyénvaló.

Bújj a föl alá inkább szégyenedbe,és ott gondolkozzál el hosszasan,miért különb a férjed szemében a 'kiscsirkéje',mint te!

2011. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
13%

14:33-as vagyok. Ne aggódj a számla kiürítése miatt, a kulcs szó: feléltétek. Nyilván azért kell mihamarabb lépni, és nem a keresetlevél benyújtását megelőző napon letakarítani, hogy minél hihetőbb legyen. Nyilván te tudod, hogy mekkora lábon éltek, vagy hogy a házastársad mennyire van tisztában a pénzügyi helyzetetekkel, mi mennyibe kerül stb. Nyilván őt se fogják tudni elszámoltatni, hogy a közös vagyonból (mert ugye most még mindkettőtök keresete közös) mennyit költött a szeretőjére...Arra se lehet azt mondani, hogy vallja be, számolja össze, és a felét perkálja le neked, mert az a te pénzed is volt.

A lakás már problémásabb, ha a házasság fennállta alatt vetted, hiába van esetleg csak a te neveden. Ott az a nagy kérdés, hogy milyen pénzből, pontosabban, hogy milyen pénzforrást tudsz bizonyítani.

2011. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%

De egy Cukipofa vagy te!Itt köpködöd, és ő nem tudja megvédeni magát!Legalább arra legyél tisztelettel, hogy valamikmor szeretted!Ha igen!

Kisemmizni, meg ahogy fogalmaztál nem tudod, ha nincs semmilye!

Undorító vagy, és csak remélni tudom, hogy látja amit ide irkálsz, és tarkónvág, hogy lenyeled a billentyűzetet.

2011. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
54%
A férfi az mocsok,de a nőnek minden lehet mert nő ugye,nem vagyok a nők bántalmazásának híve,mert én is nő vagyok de némelyik nőtársam megérdemli ha szájbarúgják.Nem oknélkül hagyják el az ilyen nőket.
2011. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
35%
15:16 orvos mikor látott?
2011. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
43%
Mentsd ami menthető! Piszok egy d.sznó a férjed! Szerintem is le kell mielőbb takarítani a bankszámlákat, elköltheted a "rokonságod megajándékozására" is szerintem. Aki meg olyasmit ír, hogy mikor hozzámentél, nem nézted kihez, annak: igen ki tud vetkőzni magából az az ember, aki megunja a társát, és beleszeret egy újba! Onnantól a régi egy akadály, akit sajnos nem lehet csak úgy eltüntetni, és nagyon sze.mét dolgokat tud művelni. Az a legkevesebb, hogy az anyagiakat menti, a nem anyagi veszteségeit ki fogja megtéríteni?!
2011. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!