Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyám "ellenem" van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám "ellenem" van?

Figyelt kérdés
Külön költöztem 4 éves gyermekem apjától ,aki a teljes felügyeletet magának akarja. Nem egy minta apa, iszik, playboy életet él. Anyám mégis mellette van, mi lesz velem nélküle, hol lakom, miből tartom el a gyereket? De nem lehetett vele élni. Krurvák, pia, drog, megalázások sorozata. Anyám szerint egy nőnek mindent el kell tűrnie a gyerekéért. Normális ez?Ezért menjünk vissza? Mit tegYek vele? Már ott tartok, hogy nem fogok beszélni vele.
2011. aug. 25. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindent meg el kell tűrni?? Hogy a gyerek ilyen apa mellett nőjön fel??

Érdekes egy anyád van, már ne haragudj, nem rosszból írom.

2011. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* -meg
2011. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia

megértem, hogy elhagytad a férjedet, ha tényleg boldogtalan voltál és betelt a pohár. anyukád biztos nincsen ellened, csak máshogy gondolkodik. tudod, az emberek gondolkodása, akik kicsit régimódiak, teljesen más. ő még azt tanulta, hogy egy nőnek tűrnie kell. mi már tudjuk, hogy ez nem igaz, és egy nő sem kevesebb egy férfinél, ugyanolyan ember. hogy érdembeni választ is megpróbáljak adni: ne tegyél semmit, beszélj vele. ezért ne vessz vele össze. ha még nem magyaráztad el neki, hogy menniyre rossz volt neked és féltél az egészségügyi tünetektől, amik akár jöhettek is volna, ezért meg kelltt lépned, akkor tedd meg. ha magyaráztad, hogy a gyereknek is jobb így, mint egy ilyen szülőpárral illetve apával, de nem érti meg, akkor hagyd rá. majd megemészti. minden csoda 3 napig tart.

2011. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, h mit tegyél vele, de ez nem normális. Olyan nincs, h egy nőnek mindent el kell tűrnie a gyerekéért. Egyébként is, ha ezt eltűröd az csak rossz a gyereknek. Tegyél meg mindent, hogy elvihesd az apjától, mert így a végén a fiad/lányod nagyon rossz ember lesz. Remélem tudtam valamit segíteni. :)
2011. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezzd meg anyukádtól, hogy amíg a nemibeteg gondozóban leszel, a férjed meg drogelvonón, addig vigyáz-e a gyerekre?
2011. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehogy visszamenj. Lehet hogy ezelőtt 50 évvel egy nőnek mindent el kellett türnie a férjétől, de már régen nem igy van. Ha ivott, drogozott, akkor gondolom elég sok pénzt el költött erre, és nem a családi kasszát gyarapitotta. Nem tudom hogy éves édesanyád, de én nem türnék el ilyesmit. Pedig az 54 évemmel én sem vagyok mai csirke.
2011. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy maradi, de engem mióta megszületett a gyerekem semmibe sem néz, csak a gyerek. Megbeszélés alapján a gyerek az apjával is van, és akkor normális, szereti nagyon a gyereket. Akik elválnak nem együtt vannak a gyerekkel, hanem külön-külön. Az apa is azt szeretné ha ott laknék csak a gyerek miatt
2011. aug. 25. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináld te is azt amit a gyereked apja. Ha már úgyis minden veszve van. Nem éri meg a tisztességes anyuka szerepében ragadni mert depressziós leszel. Éld az életed keress egy normális pasit.
2011. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ellened van. Nem birná elviselni, hogy boldogabb legyél nála egy fikarcnyit is. Igenis át akar paszirozni azon a tilolón, amin ő is átment. Ebbol a megfontolasbol tudott fennmaradni az afrikai és arab országokban a női nemi szerv megcsonkitása: "nekem is megcsinálták, hát ő is essen át rajta!"
2011. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!