Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Felhasználható ellenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhasználható ellenem?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni hogy a közösségi oldalon tárolt információkat felhasználhatják-e ellenem. A szitu a következő. A szüleim vállnak. Anyukámmal élek. Apukám a múltkor lementette anyukám msn-beszélgetéseit és bevitte a bíróságra miszerint anya megcsalja őt és ezt tudja bizonyítani. Azóta levédtük jelszóval a gépet amit most csak ketten tudunk. Édesapám bejelölt egy közösségi oldalon (iwiw) de én még nem jelöltem vissza nehogy valamilyen képet vagy szöveget,bejegyzést stb. felhasználjon ellenem. (Higgyék el képes rá ha megteheti) Azt szeretném megtudni hogy lehetséges hogy valamit lementsen onnan és akkor azt felhasználja ellenem,illetve anya ellen de akkor ugyanott tartunk. Köszönöm előre is!
2011. jún. 24. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem felhasználható!De ha anyud megcsalja édesapádat, mért véded ennyire az anyukádat?szerintem hagyd, had rendezzék ezt le a szüleid egymásközt!
2011. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem absolute igaza van apukádnak,lehet hogy nem kéne így elintéznie,de ha ez a nőszemély megcsalta,akkor meg is érdemli,persze ha nem volt rá oka,ha volt rá,akkor apádnak valami agyi problémája van.
2011. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

igen lehetséges, és ha anyud megcsalta apud meg tudja is bizonyítani akkor anyud szénája igen csak rosszul áll.

A hűtlenség miatt apud ha nagyon akarja akkor anyudat simán kitudja semmizni.

2011. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy tudom, sem hangfelvételt, sem emaileket, se más hasonlót nem fogad el a bíróság bizonyítékként, mivel ezeket mind lehet manapság manipulálni.
2011. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az összes közösségi oldalhoz hozzáférhet a rendőrség. Szóval ehhez nem kell feltétlenül az apukád ismeretsége. A rendőrségen is megtudják nézni az adatlapod, képeidet, bármit.
2011. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bár hozzászólnék a saját hozzászólásomhoz,volt oka vagy nem volt oka,hülyeség,anyád a hibás.
2011. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem miért kell bármi ilyesmi egy váláshoz? Ezen kívül, bár ebben nem vagyok biztos, de ha valaki elszedi az MSN beszélgetésem, az nem magántitok sértés vagy mifene?! A közösségi oldal az más, hisz nyilvános.
2011. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:11


tévedsz, mi most egy nyomorul ezer éves e-mail miatt járunk bíróságra vagyonmegosztási ügyben.

2011. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De mi bizonyítja hogy az az ő msn címe? ennyi erővel bárki készíthet egy címet az ő nevével...
2011. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!