Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megteheti ezt velünk az anyám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti ezt velünk az anyám?

Figyelt kérdés
Apáék válnak. Van egy húgom, mindketten apánál akarunk maradni. A helyzet, hogy anyám viszonyt folytat egy férfival, már három éve, ami önmagában nem is lenne gond, viszont ő közölte velünk, hogy ide fogja hozni a pasiját, és majd "hallgathatjuk, ahogy kefélnek". Ilyen szavakkal mondta. Apa nem tehet semmit, mert anyáé a fél ház, de mi mint két kiskorú csinálhatunk valamit? Nem szeretjük azt az embert, és anyánkat se. Anyámat még felviseljük, de az az ember túl sok lenne, húgom szegény így is ki van borulva az egész miatt, nemhogy még ide is jöjjön... gyámügy vagy valaki tehet az ellen, hogy idehozza?
2011. júl. 7. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az elhelyezési pernél, ha minden jól megy, apukádnak ítélnek titeket. És akkor elmehettek.
2011. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A válásnál a bíró megfog hallgatni mind kettőtöket ezt mint mondd el majd,hogy milyen édesanyátok. Kivizsgálják édesapád anygai helyzetét és édesanyádét is ha apukád körülményei megfelelőek oda kerültök.
2011. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
érdekes helyzet, Apátok marad a házban vagy ő elköltözik? Mert ha marad akkor szerintem van beleszólása h ki mehet oda.
2011. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Nos, jogi megoldást nem tudok mondani, de néhány jóféle kis szívatást kitalálok mindjárt!


1. Hát ha hallgatnotok kell, hogy kefélnek, akkor ők is hallgassák, ahogy masztiztok (persze külön, nem együtt, semmi vérfertőzés). Szóval ne fogjátok vissza magatokat zaj terén!


2. A zene mindent megold! A jó zene lenyugtat, felpörget, stb. A mulatós, a Partiarc, és hasonló förmedvények pedig feldobják majd anyukátok szexuális életét.

2/B. Énekeljetek! A ti előadásotokban a legmulatósabb mulatós is kétszer olyan szörnyű lesz. Ha jó hangotok van, énekeljetek sz*rul!


3. Gyújtsatok tüzet a konyhai csapban! A plüssállatok szépen égnek.

2011. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jelezni kell a gyermek jóléti szolgálatnál ,hogy jelöljenek ki hivatalos gyámot-mondjuk édesapátokat.Akkor nem teheti ki anyukátok őt a házból és titeket sem.Az ilyen anya nem anya-már bocsi.Menjen a pasasával amerre lát.
2011. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagy esély, hogy nem teheti meg.
2011. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, pszichológus vizsgálja meg a szülőket, és a gyerekeket is, és el lehet mondani azt is, hogy Ti mit szeretnétek.
2011. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sz.gép válasza:
egyetértek a szivatós csávóval ha anyukátok pasija beszól szóljatok be ti is
2011. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Húgom 16 lesz, én jövő januárban már 18, remélem mi választhatunk a bíróságon. Apa anyagi helyzete jobb is, mint megfelelő (nem ez a mérvadó szempont). Anyánk sose gondoskodott rólunk - amikor apa külföldön dolgozott, kupleráj, mosatlan volt csak, kaja semmi, és ez csak egy példa a sokból. A szívatás jó ötlet, viszont nem dobhatják ki őket mondjuk kiskorú veszélyeztetéséért? Én bírom, én sose szerettem anyámat, de a húgomnak nagyon rossz ez az egész...
2011. júl. 7. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Ekkora gyerekeket megkérdeznek, hogy kivel akarnak maradni.
2011. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!