Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyagiak miatt vele maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiak miatt vele maradni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy boldogabb lennék a férjem nélkül,mégis két kisgyerekkel nem tehetem meg,hogy elválok.Vagyis nagyon nehéz rászánni magam. Gyesen vagyok,nemtudom hogy jönnénk ki.

Volt más is ilyen helyzetben?


2011. márc. 31. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na várjunk!!Ha valamelyik gyerek rovására megy ez a házasság,akkor nem szabad vele maradni,mert a gyereknek apa kell....Akkor inkább egyedül,mint egy rossz házasságban.
2011. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed te is boldogabb lennél, és úgy látod a gyerek rovására is megy hogy együtt vagytok, akkor próbáljátok meg külön.

Nehéz helyzet, mert lehet, hogy csak nevelési nézeteltérésetek van, és te túl könnyen akarsz bánni a gyerekekkel, ő pedig a férfi, kicsit keményebben.

Ha tényleg nem megy együtt, akkor talán külön jobb lehet, nyugodt körülmények közt nevelni gyereket könyebb.

Anyagiak miatt csak nem kellene velemaradni. Ilyenkor sokan hibába esnek, hogy márpedig nem merek kérni senkit, anyumat, hogy odamenjek, de mégis van, hogy megéri félretenni a büszkeséget, és segítséget kell kérni !

Járj utána nézz be egy ügyvédhez, hogy mennyit kaphatnál ha külön mégy, mire számíthatsz.

Próbáljátok kidolgozni a dolgaitokat, hátha csak épp lent vagytok az egyszer lent egyszer fent-ben.

Nem könnyű két kicsivel, de hidd el sokkal többen elválnánk, ha egyből feladnánk. Sok sok nyugodt beszélgetést igényel, amit nehéz a gyerekek miatt összehozni tudom, de próbálkozzatok mindketten, még sikerülhet, lehettek talán még jóban.

Sok sikert !

2011. ápr. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyukám meglépte, hogy elvált, vállalta az ezzel járó csóróságot, amit nyilván utáltam, de még jobban utáltam volna a mindennapi cirkuszt, amiről a "gyerek miatt" együtt maradt barátaim számoltak be...
2011. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!