Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyagiak miatt vele maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiak miatt vele maradni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy boldogabb lennék a férjem nélkül,mégis két kisgyerekkel nem tehetem meg,hogy elválok.Vagyis nagyon nehéz rászánni magam. Gyesen vagyok,nemtudom hogy jönnénk ki.

Volt más is ilyen helyzetben?


2011. márc. 31. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
(a kisgyerekek is boldogabbak lennének apa nélkül? szereti őket az apa? )
2011. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Itt az erzelmekrol szol a dolog! Ebbe soha nem szabad a gyermekeket belekeverni. Te a parod es a TE kapcsolatodrol akarsz donteni, de Edesanya is vagy. TEhat mas erzelmek kotnek a parodhoz, es mas a gyermekekhez, viszont ha belegondolsz abba, hogy a Te feladatod az, hogy a gyermekeid nyugodt es bekes korulmenyek kozott nevelkedjenek, akkor Neked ezt biztositani kell, barmi aron.

Ez nem fugghet az anyagiaktol, mivel az erzelmi eletukrol es eletedrol van szo.

Mar neharagudj, de 2 kicsi gyermekrol irsz, akkor miert szulted meg Oket, hiszen megvolt a dontesi lehetoseged, hogy milyen embernek szulsz!

Talan probald meg megtalalni a megfelelo megoldast, foleg akkor ha meg szereted a parodat, nem elmenekulni kell, hanem megoldani. Elvegre a Ferjed, tehat szereted!

2011. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Hozd rendbe a házasságod,akkor te is boldogabb leszel. A gyerekeidnek az apjukra is szüksége van. Nem tudom,hogy mostanában mikért lkett ekkora divat,hogy a nők mindenáron boldogok akarnak lennei? Egy házasságban vannak hullámvölgyek,azokon kell túljutni!

Elválsz,akkor boldogabb leszel? Vagy miért hiszed,hogy majd egy következő férfi boldogabbá tesz? ERlsősorban a gyerekeidre gondolj,ne saját magadra!

2011. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kisnita ***** válasza:
70%

Most már a gyerekeket kell előtérbe helyezned nem magad. Ha rossz a kapcsolat a férjeddel és ez kihat a gyerekre is és úgy érzed NEKIK (és ezáltal neked is) jobb lenne ha különválnátok akkor érdemes elgondolkodni...

Nem jó kiszolgáltatottan élni senki mellett, de ha ez kell ahhoz, hogy a gyerekek boldogok legyenek akkor én bevállalnám. Hiszen mikor eldöntötted, hogy neked kellenek gyerekek olyan mintha aláírtál volna egy szerződést, hogy ezentúl mindig úgy cselekszel ahogy nekik a legjobb és ha kell feláldozod saját magad is értük.

Ha el tudnád látni a gyerekeket egymagad is és a javukra válna ha csak hétvégi apukájuk lenne akkor add be a válást. De én saját magam miatt nem lennék képes megfosztani a gyerekemet a jobb élettől.

2011. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha még gyeden vagy gyesen vagy akkor lehet, hogy nehezebb a dolog, valóban, de akkor sem azért kell valaki mellett maradni, mert előnyös anyagilag. Legyen biztos állásod és kereseted, akkor nem lesze másra utalva. Én is úgy váltam el, hogy előtte elhelyezkedtem, kerestem és tudtam, hogy ha nem számíthatok még a férjem pénzére is, akkor is el tudom tartani a gyermekemet.
2011. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld meg megbeszélni a gondjaitokat a férjeddel! Hátha megoldható ha mindketten akarjátok. Nagyon nehéz jó tanácsot adni ilyen helyzetben, mert nem tudjuk a körülményeket. Szerintem bármelyik megoldást választod, mindegyiknek van jó és rossz oldala. A pénz sajnos nagy úr.Ezért gondold meg a gyerekek miatt mit csinálsz!
2011. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A helyzet az ,hogy a nagyobbik gyerek miatt is jobb lenne,mert nagyon sokszor rámegy az apja ok nélkül.

Nagyon nehéz lépni...

2011. márc. 31. 10:08
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
az én szüleim se szerették egymást, és miattam és öcsém miatt nem váltak el... következmény: életem első 18 éve maga volt a pokol, és amióta az eszemet tudom azt kívántam, bár elválnának
2011. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

10:08

Tudod nagyon keves ez az informacio ahhoz, hogy barki is a legjobb tanacsot tudna adni.

TEhat Te tudod azt, hogy a parodnak milyenek a tulajdonsagai, a szokasai, hogy idaig fajult a dolog. Meg elkepzelni is rossz azt, hogy egy meglett ffi Neki megy a vedtelen gyermeknek, ha jol ertelmeztem azt, amit irtal.

Viszont miert ilyen a parod, miota lett ilyen? Meg akkor is ha faradt, es stresszes, nem normalis dolog az, hogy igy viselkedik a gyermekevel. Megertelek abban, hogy most az elso evekben kerultek elo az igazi tulajdonsagai, tehat az elejen nem volt ilyen.

Beszeld meg a paroddal, hogy Te mit szeretnel, s hajlando valtoztatni vagy nem?

Aztan mar tudsz donteni.

2011. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok egy 2 hónapos babával. Regisztrált munkanélküli vagyok. Megbíztam a páromban, s az lett a vége, hogy semmi nem úgy alakult, ahogy akartuk. Apósomra fogta a helyzetet, s egész tegnapig úgy tudtam após kavar. Lehet Ő, de lehet a párom, mert mindketten mást állítanak, s párom nem mellém állt ki. Én is ha vele maradnék, mégse válna el tőlem, akkor elsősorban anyagiak miatt, mert szüleim nagyon kevés fizuból élnek. Anyukám keres 3 főre. S olyan helyen lakunk, hogy nem lenne élete a gyerekemnek. Én ezt tartom elsődlegesnek. Tudom, haza megyek, elnyomásban lesznek, tanárok által, s a falusiak is olyanok, hogy nem szívesen költöznék haza. Örültem hogy elkerültem otthonról. S tudom, hogy semmit nem tudnék neki megadni. Gyerektartást párom abban az esetben fizetne ha láthatja a fiát, de amiken keresztül mentem, s após mellett áll ki, nem hiszem hogy benne lennék. Elsőnek úgy volt, hogy lemond a fiáról, csak váljunk, most meg ezt hozta fel, hogy vagy nem fizet s nem jön látogatni vagy fizet. Gyes, s családiból, na meg a fizetése 20%-ból (96-100ezer között keres) nem lehet mindent megadni a gyereknek, még ha szüleim támogatnak is. De nem várhatom el tőlük. Persze mennék dolgozni, ha sikerülne elhelyezkednem. Hát én ilyen helyzetben vagyok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!