Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az anyáról? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A Lényeg: egy jó barátomnak van egy kisfia, aki most nyolc éves.

négy hónapja nem tudta meglátogatni, mivel megszűnt a munkahelye. Gyerektartást az utolsó munkahónapjában (?) duplát küldött. (Csekken. A megítélt Gy.t. 15e, ő havi 20e-t tudott) Azóta nem tudott még küldeni, e hónap elején tudott elhelyezkedni.

Az ex az első munkanélküli hónaban feljelentette, a férfi bement a rendőrségre és papírokkal igazolta, hogy eddig rendszeresen küldte a gyerektartást, sőt többet is mint a megítélt.

A második hónapban ismét feljelentést tett, és hat(!!!) hónapra visszamenőleg követelte a GyT-t. Ejtették ismét az ügyet.

Ma behívták a bíróságra a férfit, ugyanis az exnő behajtócéghez fordult és 220E ft-ot követel. Csak azt nem tudjuk mire fel.

A gyereket az apja ellen uszítja.

Kétszer el tudott utazni a fiához az ismerősöm, az elmúlt négy hónapban, kölcsönből. Előre meg volt beszélve, hogy érte megy, anyuka pedig lelépett a gyerekkel, és a nagyszülők jelentették ki, hogy a Petike nincs itthon, gyere jövő héten. Miközben 15E ft csak oda az út.


2011. márc. 28. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"nagy kihívás lehet, hogy két fél, akik megutálták egymást, a gyerek érdekét nézzék" Ez nagyon nagy igazság.


Én anyuka vagyok, akit a hat hónapos babánkkal hagyott el a férje. A megbeszélt összeg 2/3-át kaptam gyerektartásként, volt hogy azt sem, vagy csak hetekkel később. Ennek ellenére soha nem akadályoztam a láthatást, sőt, gyakorlatilag az exem minden családtagja jöhetett, amikor akart. Nem volt kellemes, de a kicském örült nekik. Most 17 hónapos, és mivel nagyon jól kommunikál, elengedem az apjával, aki viszi a szülőkhöz, rokonokhoz. És a kislány boldog. Mióta kimondták a válást, lassan negyedik hónapja, nem volt olyan hónap, hogy ne lett volna gond a gyerektartással. Elmaradni, egyetlen láthatás sem maradt el. A lányom apja már az új partnerével sétáltatja a házunk előtt a közös gyermekünket, persze, hiszen az övé is...láthatás mégsem maradt el...

Nem adtam okot arra, hogy ezt tegyék velem, és a kicsikémre való tekintettel akkor sem ütöttem vissza, mikor a volt férjem megütött, a gyermekem azt hitte játszunk, és nevetett. Nevettem hát én is...

Nem mindan anya jó vagy rossz. És ugyanez elmondható az apákról is.

A láthatásra való utazásról csak annyit, hogy nekem, ha térdig kopna is le a lábam, akkor is lenne módom, erőm, akaratom arra, hogy elmenjek a gyermekemhez, a világ másik végére is, még ha ennem sincs mit...

A kérdésre a válasz, közelebb kell költözni! Mondjuk a szomszéd házba.

2011. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!