Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Az iPhone-omat meg jailbreakeltem es a felesegem megtudta es kiakadt,hogy illegalis dolgokat csinalok es most el akar hagyni, mert nem igy ismert meg es a gyerekkel elkoltozott az anyjahoz.
2011. szept. 8. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem hinném,hogy egy normális,épeszű nő ilyenért elhagyna..ebbe más is van.
2011. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

bocsi, de ha tényleg csak annyi volt a "bűnöd", akkor ez a nő dili:S


23N

2011. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Meg az volt a baj ,hogy a kutyanak nem megfelelo kutya tapot vettem es vacsorara megcsinalta nekem es miutan megettem elmondta ,hogy a kutya kajat ettem meg .
2011. szept. 8. 20:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja már érthető. Milyen kaját vettél, mert ha nem húst, hanem tápot, tényleg hülye vagy.
2011. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is ha egy ilyen dilis nő mihamarabb elmegy. Hagyd és örülj hogy megszabadultál tőle.
2011. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de a gyereket azt mondta, nem hozza vissza soha tobbet ki koltoznek Izlandra lattam a repulo jegyet is.Most mit tegyek?
2011. szept. 9. 10:37
 7/15 anonim ***** válasza:
A zsák meg a foltja... egyik süsü,másik hühü, gyönyörű páros vagytok, vegyél Te is jegyet Izlandra, 1oszt menj utánuk.
2011. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha láttad a jegyet, akkor tudod mikor akar indulni, pár nappal előtte tűnj el a gyerekkel ismeretlen helyre. Aztán utána visszamehetsz. Nem tudnak mit tenni a hatóságok, mert ugyanannyi jogod van a gyerekkel lenni, mint neki. Sőt, a te hozzájárulásod nélkül nem viheti külföldre sem, de az ilyen nők tojnak erre, úgyhogy neked kell lépned.

Ja és szerezd meg a gyerek útlevelét és tüntesd el. Újat csak a te jelenlétedben tud csináltatni.

2011. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
haza jott az asszony csak hulyeskedett az anyjanak volt szulinapja es lement ,hogy felkoszontseg es tudta ,hogy en nem tudok jonni a munkam miatt
2011. szept. 9. 23:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát... minden viccnek a fele igaz!!! Légy óvatos!
2011. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!