Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvehetik tőlem a fiamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvehetik tőlem a fiamat?

Figyelt kérdés

Nincs két éve,hogy összeházasodtunk a férjemmel.Van egy 14 hónapos fiunk.Az anyósom házában lakunk mert nem volt hajlandó külön költözni.Annyira megromlott a kapcsolatunk,hogy többször bántott már szavakkal és eljutottunk a tettekig is.Ebből a másodikról van látlelet.(nem tört,csak zúzódott a kezem)

Nem bírom már tovább és egyre több az alkalom mikor nagyon csúnyán viselkedik velem a baba előtt és bántani akar.Jöttem már válással meg mindennel de nem hatja meg,közölte tönkre tesz és a gyereket elveszi.

Nekem nincs munkahelyem,gyesen vok még van hátra az egyetemből 2 év.Neki van munkahelye.

Elvehetik tőlem a babát ha felcuccolok és egyik reggel gyerekestől haza megyek anyukámékhoz?


2011. febr. 24. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ulj le, irj le mindent amire visszaemlekszel. Ezentul is vezess egy naplot. Mikor bizonygtni kell, ott lesz keszen. Tudom, ertem, titokban kell csinalni. Menj el anyukahoz, amilyen hamar tudsz. Ne csak kis idore, vegleg. Hogy vennek mar el a gyereket? Kimented egy allat kezeibol, sot meg magadat is.
2011. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kell félned, hogy elveszik a fiadat!

Próbálj meg,akár szoc alapon ingyenes jogsegélyt kérni!

Kiválaszthatod az ügyvédet,aki ingyen segít neked,megmondja a lehetséges jogi lépéseket.

Ne felejtsd,a gyereknek a nyugalom az első!

Anyukádnak pedig annyit,h Te először a lánya vagy,utána vkinek a felesége!A vér szerinti kapcsolat nem múlik el,mint a szerelem!

2011. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom,hogy így jártál.

Szerintem nem a fővárosban laksz, legalább is nekem úgy tűnik.

Én se.

Ha gondolod, szívesen venném,ha válaszolnál.

Én már túl vagyok ezen,bár hasonlóság van a két ügy között, de nem

ugyanaz.

Ha gondolod,levelezhetünk is.

Szia,Kati

2011. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Első férjem dettó uganez volt, a gyerekemmel zsarolt, én egyetemre jártam, halasztottam, se végzettségem, se munkám, se jövedelmem nem volt, a férjem pénzéből éltünk, az ő házában laktunk. Az is gyönyörűen indult, a szüleim nem értettek, na meg 18 éves voltam csak. Mire a gyerek egy éves lett, eljutottunk a verbális, majd fizikai erőszakig (eredetileg kedves, értelmes közgazdász párommal), és mást se hallottam, hogy "Te mehetsz, de a gyerek itt marad". Működött, féltem tőle, attól is hogy bánt, és attól is, hogy elveszítem a gyerekem. Iszonyú naiv, hülye voltam, most se hevertem ki teljesen, rögtön ott kellett volna hagyni, mert minden nap hét, hónap nehezen gyógyuló sérüléseket okoz. Nem fog javulni a helyzet, szinte biztos.

Ez az egy életed van, ne rontsd el, nem nekik kell megfelelned, ne legyen lelkiismeretfurdalásod.

2011. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!