Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvehetik tőlem a fiamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvehetik tőlem a fiamat?

Figyelt kérdés

Nincs két éve,hogy összeházasodtunk a férjemmel.Van egy 14 hónapos fiunk.Az anyósom házában lakunk mert nem volt hajlandó külön költözni.Annyira megromlott a kapcsolatunk,hogy többször bántott már szavakkal és eljutottunk a tettekig is.Ebből a másodikról van látlelet.(nem tört,csak zúzódott a kezem)

Nem bírom már tovább és egyre több az alkalom mikor nagyon csúnyán viselkedik velem a baba előtt és bántani akar.Jöttem már válással meg mindennel de nem hatja meg,közölte tönkre tesz és a gyereket elveszi.

Nekem nincs munkahelyem,gyesen vok még van hátra az egyetemből 2 év.Neki van munkahelye.

Elvehetik tőlem a babát ha felcuccolok és egyik reggel gyerekestől haza megyek anyukámékhoz?


2011. febr. 24. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz amit leírtál (márpedig miért ne lenne) akkor szerintem biztosan nem. Sima válásnál is az anyuka kapja a gyereket, de ha ráadásul az apuka még egy szadista állat is... Dobbants minél előbb!
2011. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha a gyermek ellátását, és a normális lakhatását megoldod. Ha anyukádék vállalják, hogy tőlük is járhass egyetemre, kaphatsz még szociális segélyt, a gyerektartást, és egyéb kedvezményeket, /aminek utána kell járni/, mint egyedülálló. Fel fogod tudni egyedül is nevelni a csöppséget. Ne hagyd, hogy bántsanak, hogy megalázzanak.
2011. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vehetik el toled ne aggodj,hanem minnel hamarabb koltozz anyukadhoz,ne hagyd hogy igy banjanak veled!Sok sikert!!
2011. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van látleleted, van hová menned, a szüleid ott állnak mögötted. Nincs olyan bíróság, aki ne az anyának ítélné a gyereket ebben a helyzetben. Ha úgy érzed, hogy eleged van, és jól meggondoltad, akkor tedd meg a lépést.
2011. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vehetik el tőled, ettől ne félj. Viszont szerintem lépj minél hamarabb, mert a picinek is baja eshet. És itt nem konkrétan fizikailag értem.

Nagyon sajnálom ami veletek történik. Költözés után keresd fel a gyámügyet, kérj kapcsolattartáshoz segítságet, tanácsot, és válj el mielőbb!

2011. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 BlackSword ***** válasza:
Nincs olyan bíróság Magyarországon, ami ebben a helyzetben ne a te javadra döntene... Pattanjatok le mihamarabb...
2011. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

még akkor is neked itélnék a gyereket,ha anyaotthonba mennél...(tapasztalat közeli ismerős igy járt)


de igy hogy nagyszülőkhöz,és van látlelet,még azt is el lehetne intézni,hogy távoltartást kérsz még a babára is,a babának is jobb (anno anyáék váltak,2 évbe került igaz,de végül a biró ugy döntött,hogy a vér szerinti apám a közelembe nem jöhet,még családsegitőbe se felügyelettel,mert anyát bántotta)


gyerektartás

gyes

családipótlék egyedülállóként

egyetemre ha visszamész akkor ingyen van ha fizetős volt eddig,plussz szociális segély maximumát kell megadják

2011. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Esélye sincs elvenni tőled a gyereket.


Pakolj és menj haza, AZONNAL add be a válópert és kérjél gyerektartást a vadbarom férjedtől (hogy lehet hozzámenni egy olyan emberhez aki majdnem eltöri a kezed, ill. hogy lehet ottmaradni vele???!!)

2011. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen kedvesek és megértőek vagytok.Bevallom jól esik,mert egyedül vok itt ahol most lakunk a problémáimmal és nehéz feldolgozni úgy,hogy a gyermekem ne érezze meg.

Kedves utolsó válaszoló!A helyzet az,hogy mikor én összejöttem vele szép volt minden,elterveztük a babát,meg is lett.És én depressziós lettem a szülés után mert anyukám megharagudott rám ami utólag már érthető,mert nem akarta,h terhes legyek,abba hagyjam a sulit,nem bírta feldolgozni stb.Még le is akart beszélni erről az emberről mert érezte,h nem jó.De nem hallgattam rá.Hozzá is mentem 7 hónapos terhesen mert itt a szokás,h ha terhes vedd el.És belementem mert nem sejtettem,h mi vár rám.Meg akkor még szerettem is őt.A másik pedig,h a férjem családja olyan lett mint a pióca.Tapadtak rám,nem tudtam egyedül lenni a babával soha,nem tudtam egyedül nyugalomban szoptatni(el is ment a tejem 2 hónap múlva) és beleszóltak mindenbe.3 hónapig egy percet nem aludt a baba,én mindig sírtam stb.Ettől ellenséges lettem és ezt nem értették meg.Támogatni is úgy akartak,hogy el akarták venni a babát még a karomból is,h aludjak mikor mondtam,h csak a babával szeretnék lenni kettesben.De nem.Még éjjel is járkált anyósom és osztotta az észt.Anyu is eljött az első napokban segíteni de 2 nap után sírva hazament mert anyósom kikészítette.Megromlott a viszony mindenkivel,magamra maradtam.Még a boltból is azt hallottam vissza,h anyósom panaszkodik milyen vagyok.Gyűlöltük egymást.És a férjem is az anyja mellé állt.

Egy éves lett a baba mikorra már rendeződött a kapcsolatom anyuval,elfogadta a dolgokat,imádja a gyereket és alig várja mikor megyünk hozzájuk.Most meg abból van itthon a baj mikor elmegyek anyuék a babával.(minden hónapban egy hétre)Indulás előtt mindig a cirkusz van,h megint megyek és,h ők nem látják most a babát mennyi ideig stb.Könyörgöm anyu mit szóljon?Pofátlanok.

A lényeg a lényeg,hogy egyre több a vita.Apróságok miatt egyből agresszívan szól hozzám a férjem,ami egyre csak fokozódik.Nem érdekli,h itt a baba.És aztán van mikor jönnek a tettek.Eddig azért nem mertem lépni mert félek.Nagyon félek.Rettegek attól,h elveszik tőlem a babát.Képesek akárkit lefizetni vagy hazudni rólam csak hogy elvegyék.És inkább tűrök még mindig.Pedig volt már mikor hajnalban meg akartam szökni.De nem tettem.Mert gyáva vagyok és mert nem tudom mik az esélyeim ellene.Ez a nagy büdös igazság.

Bocs ha hosszú voltam.A lényeg benne van,h értsétek.

2011. febr. 25. 12:34
 10/14 anonim ***** válasza:

"Rettegek attól,h elveszik tőlem a babát.Képesek akárkit lefizetni vagy hazudni rólam csak hogy elvegyék."


Ezt úgy hidd el nekem, hogy erre akármennyi pénzt vagy energiát áldoznak teljesen esélytelen.

Hacsak nem tudják bebizonyítani, hogy kemény drogos vagy prosti vagy semmi esély erre.

2011. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!