Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne váljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne váljak?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok. A férjemmel 11 éve vagyunk együtt, 8 éve vagyunk házasok. Van már 2 kislányunk is. Eddig minden rendben is volt, soha nem volt köztünk semmi nagyobb vita vagy ilyesmi, tipikus boldog család voltunk.

Erre nemrég kiderült, hogy a férjem megcsalt. Ráadásul egy 17 éves lánnyal. Hát bennem egy világ dőlt össze. Elég higgadtan megbeszéltük, és azt mondta szeret és soha többet nem fog előfordulni. Én is szeretem, de ez most nagyon fáj.

Ti mit tennétek hasonló helyzetben? Higyjem el, hogy soha többé nem csal meg, vagy váljak?


2011. febr. 17. 18:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
34%
milyen erdekes hogy ferfiak nem irnek ebben a forumban,csak nok!!!!ebol is latszik hogy egy no mennyit szenved!!en is ma tudtam meg hogy a ferjem megcsalt az este szoval teljesen at erzem a kerdezo erzeseit
2011. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

- fizikailga v. érzelmileg csalt meg?

ha fizikailag, akkor vmi a sex-el nem ok kettőtök között, és ha nem újítasz be, akkor meg fog újra csalni, sőt már lehet meg is tette


ha érzelmileg, akkor egyértelmű a válás


- én nem gondolom, h a gyerekek miatt együtt kellene maradnotok, ha már csak ez tart össze benneteket,akkor nagyobb bajok vannak, mint "csak" a nemi élet hiánya/egyhangúsága... és,igen a gyerek nem hülye, lehet előbb érzkeli, h a szülőkkel nincs vmi rendben sőt...


- a fenti "rossz családi helyzetben" nem csak az szenved,akit megcsalnak, hanem a megcsaló is és a gyerekek is ugyanúgy - kínlódás az mindenkinek


- jó néhány pártól hallottam - akik azóta nincsenek együtt - h amelyik kapcsolat egyszer megbomlik,az nem lesz már jó soha,max húzhatjátok-nyúzhatjátok a dolgot,de a végén úgyis válás lesz belőle

2011. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
47%

előző vagyok.


... a férfi amúgy alapból "vadász" típus, kell neki a pozitív visszaigazolás, időnként a változás!!! - én már ebbe belenyugodtam és nőként írom ezt!!!


miért, "te" másik nő, nem érezted már úgy a párod megléte mellett,h pl. az utcán melletted elsétáló, "jótestű" férfit "megkóstolnád egy kicsit" ??? :))) és nem csak elvi síkon,hanem úgy igazán...ill. nem azért mert nem szereted a párod, hanem mert arra vágynál???


szerintem a nők is ugyanúgy vágynak a változatosságra, nem kell a férfiakat ennnyire leírni.

2011. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
ne válj el várd meg amig egy 14 évets cipel az ágyatokba...
2011. febr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 poiu ***** válasza:
86%

Uramatyám! Sok jó tanács a házasság hetén! Válj el, válj el a következőtől is és így tovább, amíg meg nem találod az igazit, 85 évesen.

Abból, amit írtál úgy tűnik, tökéletesen kezelted a helyzetet. A higgadt megbeszélés fontos. A megbocsátás is, de a férjednek értenie kell, ez két síkon zajlik. Megértem és megbocsátom az egy dolog, megértem, de érzelmileg sokáig tart feldolgozni, az a másik. Ez utóbbi a férjeden is múlik. Tehát szerintem erről többet ne beszélj, ne vedd elő minden konfliktusnál, de az szavak nélkül is elvárható, hogy a férjed segítsen az érzelmi megbocsátásban. Lehet új lapot kezdeni, sok házzasságnak pont ilyenkor, a 10+ évbben ez jót tett, persze lehet válni is, az rövid távon egyszerű.

2011. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
78%

a férjed,a gyerekeid apja,és mint írtad,eddig semmi gond nem volt.


ez épp elég indok rá,hogy kapjon egy második esélyt.


én jó szívvel ajánlanám,hogy menjetek egy mediátorhoz,nagyon sokat tud segíteni :)

2011. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"... a férfi amúgy alapból "vadász" típus, kell neki a pozitív visszaigazolás, időnként a változás!!! - "


Alapból emberek vagyunk, vadásszanak az állatok.

2011. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!