Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne váljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne váljak?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok. A férjemmel 11 éve vagyunk együtt, 8 éve vagyunk házasok. Van már 2 kislányunk is. Eddig minden rendben is volt, soha nem volt köztünk semmi nagyobb vita vagy ilyesmi, tipikus boldog család voltunk.

Erre nemrég kiderült, hogy a férjem megcsalt. Ráadásul egy 17 éves lánnyal. Hát bennem egy világ dőlt össze. Elég higgadtan megbeszéltük, és azt mondta szeret és soha többet nem fog előfordulni. Én is szeretem, de ez most nagyon fáj.

Ti mit tennétek hasonló helyzetben? Higyjem el, hogy soha többé nem csal meg, vagy váljak?


2011. febr. 17. 18:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem létezik ember hiba nélkül. Csak akkor válnék,ha ez még egyszer előfordulna, így még rendbehozható a dolog.
2011. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
32%
Ez iszonyú undorító. A férjed nem férfi, ne haragudj...szépek, gyönyörűek a 17 éves lányok, de ezt egy felnőtt férfi részéről számalmasnak tartom...talán külön lennék először is egy ideig, gondolkodnék, szép kényelmesen. Aztán meglátnám, hogyan tovább.
2011. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
53%
egyetértek az előttem szólóval.. mindenki megérdemel egy második esélyt.. :)
2011. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
37%

Ne a saját érzéseiddel törődj,hanem a gyerekeidével! Ha elválsz,akkor annak ők lesznek a vesztesei! Talán arról is kellene beszélnetek,hogy mi volt az ok? Lehet,hogy benned is van hiba,ami idáig vezetett! Kevesebbet foglalkoztál vele, elhanyagoltad magadat stb. Sok oka lehet,amiért megtette. De lehet,hogy csak a kiscsaj volt nagyon rámenős.

A válás a legutolsó megoldás a kislányaid miatt.

2011. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
28%
Milyen érdekes, velem is ez történt. Kíváncsi lennék mit tudnak a mai 17 éves lányok?
2011. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 poiu ***** válasza:
56%
Szerelmes a lánykába, vagy csak szexelt? Nem mindegy...
2011. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Nem szerelmes a lányba, egyszerűen a kiscsaj folyamatosan nyomult rá, aztán hát megtörtént. De a lány se akar többet szerintem. Szóval nem hiszem, hogy a továbbiakban lenne köztül bármi.

Amúgy én is arra gondoltam, hogy a gyerekek miatt együtt kellene maradni. Meg kicsit gondolkodtam, és azt hiszem egyszer meg tudok bocsátani. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2011. febr. 17. 18:20
 8/37 anonim ***** válasza:
74%

Ha csak egyszeri alkalom lett volna, talán megbocsátanék.


De nem fogadnám el kifogásnak, hogy bennem volt a hiba. Mert ebben az esetben elmondhatta volna, mi a probléma, miben kellene változni, néma gyereknek anyja se érti a szavát.


Ha többször is előfordult volna, esetleg huzamosabb ideig, nem biztos, hogy hinnék neki, hogy megváltozik.

Ha pedig folytatódna, elválnék.


Az sem fogadom el, hogy a gyerekek miatt kell fenntartani egy amúgy rossz kapcsolatot, ugyanis a gyerek nem hülye, hanem gyerek. Nagy hiba annyira lebecsülni őket, hogy nem látják, hogy probléma van a családban és nem szenvednek ők is ugyanúgy a szüleik rossz kapcsolata miatt. Esetleg a szülők nem veszik észre rajtuk.

2011. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, fordult elő ilyen már az életedben, hogy megcsaltak, vagy valami hasonló?
2011. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Eddig még nem.
2011. febr. 17. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!