Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne váljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne váljak?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok. A férjemmel 11 éve vagyunk együtt, 8 éve vagyunk házasok. Van már 2 kislányunk is. Eddig minden rendben is volt, soha nem volt köztünk semmi nagyobb vita vagy ilyesmi, tipikus boldog család voltunk.

Erre nemrég kiderült, hogy a férjem megcsalt. Ráadásul egy 17 éves lánnyal. Hát bennem egy világ dőlt össze. Elég higgadtan megbeszéltük, és azt mondta szeret és soha többet nem fog előfordulni. Én is szeretem, de ez most nagyon fáj.

Ti mit tennétek hasonló helyzetben? Higyjem el, hogy soha többé nem csal meg, vagy váljak?


2011. febr. 17. 18:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
17%
na ez az!!! Én kitépném ennek a "lánynak" az összes haját, aztán meg feldugnám a s.eggébe. aztán élvezkedhet..... :S:S 18:27 voltam
2011. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
50%

Szerintem is kicsit higgadj le, gondold végig és ha látod, hogy tényleg megbánta akkor maradj vele.


miért kell egy 17 éves lánynak 41 éves férfiakra nyomulni...--- A kérdésedben van a válasz. Mert Ő férfi!

2011. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

18:42

Hát nem tudom milyenek a mai lányok. Nem szeretnék általánosítani, de szerintem a mai 17 évesek már nem olyanok, mint pár évtizeddel ezelőtt. Abban biztos vagyok, hogy nem titkolta el előle hogy nős, mert a lány máshonnan is tudta, hogy házas. Szóval ha akarta volna sem tudta volna titkolni. Abban is biztos vagyok, hogy a lány nyomult, legalábbis ő kezdeményezte az egészet. Erre konkrét „szemtanúim” vannak, hogy mindig a lány járkált a férjem után. Abban viszont igazad van, hogy a többi már azért közös döntés volt…

2011. febr. 17. 18:50
 24/37 anonim ***** válasza:
8%
Miféle tanácsok ezek? Pofozzon meg egy gyereket? Mennyi méltóság van bennetek? Az álljon ellen, akinek van kivel elszámolnia, a lánynak nem volt, és természetes, hogy egy ilyen korú lánynak egy felnőtt férfi kell, nekem is 40 körüli kellene, mondjuk nem házas, de ez mindegy, akkor sem okolható és nem bántható a történtekért egy gyerek!
2011. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
57%

18:30 vagyok

Amit a férjed mondott, egyezett azzal, amit mástól hallottál? És meddig tartott ez a kapcsolat?

Aztán: 17 éves lánykákkal általában szórakozóhelyeken ismerkednek a 40-es férfiak. Én megmondanám a férjemnek, hogy: Szivem, eddig nem szóltam, hogy ilyen helyekre jársz, mert eszem ágában sem volt pórázra kötni téged, de innentől ez megszűnt. Nem tizenhétéveseknek kell mesét mondanod, hanem (amennyik a Te kislányaid). Eddig hittem neked, már látom nem kellett volna. És innentől hogyan tovább?- ezeket azért, mert az a legkönnyebb, hogy a Te nyakadba akasztja a gondot, majd Te kitalálod, hogyan tovább. Tehát, neki kelljen javaslatot tennie a helyzet rendezésére.

Aztán majd meglátod idővel, hogy milyen irányban alakulnak az érzéseid, most még semmiképp ne jelents ki olyant, hogy meg tudsz bocsátani vagy nem, honnan is tudhatnád, azt sem tudod, mit érzel. Ehhez mindenképp sok idő kell, azt viszont semmiképp se engedd, hogy a férjed sürgessen a döntést illetően. Erős vagy ám, csak még nem tudod mennyire. Most kaptál egy maflást, igaziból Magad előtt is bizonyíthatsz. Semmiképp ne törj össze!

2011. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
68%
Folyt: a kiscsajt meg hagyd a csudába! Ez éppen Gizike, a másik meg Zsuzsika, ha ez nem fekszik, fekszik az. Vele pont semmi dolgod, Neked a férjeddel kell dűlőre jutni.
2011. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Igen, egyezett azzal amit hallottam másoktól, szóval nem hazudott. Amúgy nem szórakozóhelyen ismerte meg. Ott dolgozik a lány diákmunkásként, ahol a férjem..

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat, jó volt olvasni mások véleményét is.

2011. febr. 17. 19:26
 28/37 anonim ***** válasza:
51%
Na, ez azért "jó" hír, ha lehet így mondani, mert akkor tényleg nem a férjed kajtatja a csajokat. Ez esetben csak annyi a dolgod, hogy ne hagyd, hogy legyűrjön az önsajnálat, befordulj, és boldogtalan legyél. Az biztos, hogy elfelejteni sosem fogod, de így könnyebb lesz túllépni a történteken. Adj Magadnak egy kis időt, amíg ezen rágódsz, aztán erőszakkal kezdj el más dolgokkal foglalkozni, ami leköti a gondolataidat, nehogy mókuskerékbe kerülj. Így meg főleg hagyd a csajt a francba, ne Ti legyetek a téma a cégben, mert akkor sosem csitul a vihar. Én így simán látok reményt arra, hogy rendeződik az életetek. És drukkolok, hogy így legyen.
2011. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
78%

"Miféle tanácsok ezek? Pofozzon meg egy gyereket?"


Elcsalni más férjét nem volt gyerek. A pofonra is megérett :-D

2011. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
55%

Miféle gyerek? Az a kis k..., aki idősebb, nős férfiakra nyomul, az nem gyerek. A férj is jókora hülye volt, gondolom imponált neki valahol, hogy egy csöcsös-bögyös fiatal lucskos kis p.na pont utána hajt, de a kisk.rvában is benne lehetett, hogy na ez egy pénzes pali, majd jól felcsináltatom magam, aztán elválik.


Minden együttérzésem a kérdezőé. Nem könnyű ilyen helyzetben cselekedni, de remélem, a férjnek volt annyi esze, hogy gumit húzott, mielőtt jön a kis féltestvérke. Aki esetleg nem is a férjtől van. Megélhetési anyuka..

2011. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!