Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne váljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne váljak?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok. A férjemmel 11 éve vagyunk együtt, 8 éve vagyunk házasok. Van már 2 kislányunk is. Eddig minden rendben is volt, soha nem volt köztünk semmi nagyobb vita vagy ilyesmi, tipikus boldog család voltunk.

Erre nemrég kiderült, hogy a férjem megcsalt. Ráadásul egy 17 éves lánnyal. Hát bennem egy világ dőlt össze. Elég higgadtan megbeszéltük, és azt mondta szeret és soha többet nem fog előfordulni. Én is szeretem, de ez most nagyon fáj.

Ti mit tennétek hasonló helyzetben? Higyjem el, hogy soha többé nem csal meg, vagy váljak?


2011. febr. 17. 18:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Ha elválsz akkor is fájni fog!

Érthetetlen miért teremtettünk ilyennek!Szeretünk EGY nőt,mégis kell(-ene) a többi is!

Nehéz ellenállni a kísértésnek,én is úgy "cibálom el magam" a néha adódó lehetőségektől!

Bár ez gondolom nem vigasztal,fogd fel egy botlásnak(mert szerintem az is),és próbálj megbocsájtó lenni!Főleg ha a párod mindent elkövet ennek érdekében!

De a következőnél,ha ne adj isten lesz ilyen,azt már ne viseld fájdalmakkal,szakíts!

F/36

2011. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
50%
Ezt magadnak kell eldöntened.De a lányoknak tényleg rossz ha apa nélkül nőnek fel.
2011. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
64%

én is egyet értek az elsővel, senki sem tökéletes, és mindenkinek jár egy "utolsó" lehetőség, hogy jóvátegye a hibáját. ne dobd el ezeket a csodás éveket egy fruska miatt. Ha úgy érzed idővel valamennyire túl tudod magad tenni a dolgon, akkor maradj vele. Amellett megértelek, hogy borzalmasan fáj, nekem is szörnyen fájna, és első reakcióként rávágtam volna az ajtót, és (ha nem lennének gyerekek) pár napig lehet hallani sem hallott volna rólam..de aztán a kezdeti sokk után átgondoltam volna


22L

2011. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
55%
Nos, akkor várj, várdd ki a saját érzéseid, meg tudsz -e neki bocsájtani, viselkedik-e úgy, hogy a kételyeidet eloszlassa. Ez lehet, hogy fájdalmas időszak lesz, de így tudhatod meg, működne-e a dolog. Adj időt saját magadnak.
2011. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
27%
Ebben a kérdésben soha, senki nem tud Neked használható tanácsot adni. Ugyanis nincs két egyforma férfi, nincs két egyforma kapcsolat. Fontos az is, hogy Te jöttél rá, vagy ő vallotta be. Azt mondod, eddig szépen éltetek. Azért egy ilyen nem egy hét alatt játszódik le. Gondolkodj el azon, érezted-e, hogy valami más, valami gond van. Ha ez megvan, akkor azon, hogy ilyet most éreztél-e először. Csak, hogy biztos lehess benne, valóban egyszeri botlás volt. Ugyanis tényleg igaz, hogy érzi az ember, ha gond van. Nem tudja mi, de valami más, mint addig. De a mérvadó szerintem az, hogy lebukott, vagy bevallotta. Az a jobb, ha önként elmondta Neked, mert akkor valószínűbb, hogy megbánta.
2011. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
68%

Ne cselekedj hirtelen haragból. Higgadj le, gondold át, az nagyon jó, hogy tudtatok erről beszélni. De azt jobb, ha tudja, hogy most nagy mínuszokkal indul a további közös életnek. Maradjatok együtt, az ezüstlakodalmon már nem fog annyira fájni, hogy na volt egy ilyen is.


De ha még egyszer előfordul, akkor fel is út, le is út.

2011. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
27%
Ha adnék is még egy esélyt a férjemnek (a gyerekek és a hosszú kapcsolat miatt), a kiscsajnak akkor is adnék egy pofont a helyedben. Ennyit te is megérdemelsz.
2011. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
32%
Már több ilyen kérdésre írtam, hogy nem cukor az, nem kopik! Én megbocsátanék, de azt a pofont a lánykának evidenciában tartanám.
2011. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

ma 18:30

Eddig nem éreztem semmi gondot. De amúgy nem ő vallotta be. Vagyis én mástól hallottam vissza, megkérdeztem, és akkor egyből megmondta, hogy igaz, és hogy el is akarta mondani, nem örült neki, hogy mástól már megtudtam.


Nem tudom, hogy ki volt az a lány, de biztos, hogy nem hagyom annyiban. Nem hibáztatom őt teljes mértékben, de nem értem miért kell egy 17 éves lánynak 41 éves férfiakra nyomulni...

2011. febr. 17. 18:41
 20/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem mondom, hogy "én a helyedben ezt vagy azt tenném"... mert fogalmam sincs mit tennék.

Ha annyira szeretném még a párom 11 év után is, mint az elején, akkor pár nap alatt túl tenném magam rajta és elfelejteném. Vagy annyira kiábrándulnék, hogy másnap már el is költöznék.


De elméleti síkon maradva, szerintem ilyenkor azt célszerű átgondolni, hogy miért csalt meg... valóban csak azért, mert nyomult a csaj?! A mai lányok, tényleg ilyenek? Nyomulnak a majdnem 40 éves nős férfikra? Biztos nem hallgatta el előle a párod, hogy nős? Biztos, hogy a lány nyomult? És vajon a lány "erőszakolta" volna meg a férjed?

Szerintem ez nem volt tiszta vallomás a férjed részéről, és ha már a vallomása sem igaz, akkor hogyan hihetnéd el, hogy a jövőben már nem csal meg?!


Mindenesetre, ha megbocsátasz, akkor változtatni kell. Először is a férjednek ki kell téged engesztelnie... küzdjön meg érted újra, mert akkor értékelni fog. Ha csak megbocsátasz, akkor csak egy gonddal kevesebb neki.

Aztán, ha megküzdött érted, akkor te jössz, hogy azért küzdj, hogy észre se vesze a 17 éves lányokat, csak Téged.

2011. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!