Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak ha az apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az apám mindig feljönn hozzám amikor már el vált anyámtol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ezzel mi a baj, kifejtenéd bővebben? Anyukádtól vált el, nem tőled. Nekem még az apád.
2011. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Azért mert anyádtól elvált még a gyereke maradtál.
2011. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Csinálj úgy mintha nem lennél otthon.
2011. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Edesapad! Biztosan nem konnyu most Neked, de talan most ne foglalkozz azzal, hogy a szuleid elvaltak, hiszen nem ertettek meg egymast, s talan igy Nekik is jobb, viszont nem szeretnek ha Te ezt erezned.

Tehat az Edesapad, s ne iteld el azert, hogy elvalt az Anyukadtol, hiszen Te nem tudhatod azt, hogy mi volt a hiba, ami miatt igy dontottek.

Te fogadd el az Apukadat!

2011. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A lakás fele gondolom az ővé igy joga van ott lenni, adjátok el a pénz felét fizesétek ki neki ti meg költözetek el és ne mondjátok meg hova akkor nem fog zavarni.
2011. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne tedd föl még 100x ugyan ezt a kérdést!
2011. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor az én szüleim váltak el anyum kifizette a lakás felét apámnak,aki így el is költözött.Sose jött aztán fel hozzánk.Hétvégente mi mentünk hozzá az öcsémmel.

Nem lehet,hogy gyakrabban akar látni?Talán ha te mennél többet hozzá,akkor utána már nem menne fel hozzátok.


Vagy mondja neki anyukád,hogy többet ne menjen.Hátha rá jobban hallgat(persze csak ha már ti is kifizettétek).

2011. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mivan Őcskős nem tetszik hogy az apád látni akar?vagyte nem akarod látni az apédat?Ha majd rá fogol szorulniesetleg majd a végrendeletnél talán eszedben fog jutni hogy az apád?Nem lahetel valami lángész Inkáb job volna ha elbujnál a világ elől szégyenedben-Esetleg ha ugy viselkedet veled szemben hogy ezt ő meg erdemelje akor menj el te othonrol MERT TE VAGY AZ Ő HÁZÁBAN ÉS NEM HISZEM HOGY FORDITVA NEM HISZEM HOGY TE TISZTESÉGES KERESETEDBŐL VETED NEKI A LAKÁST. TUDOD TE MÁR LEGALÁB HOGY MI AZ A MUNKA?
2011. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nem úgy tűnik, hogy örülsz neki...

Én olyan körülményben nőttem fel, ahol a vagyonmegosztás bonyolult volt, főleg, hogy ki akart tenni minket egy garas nélkül... Igaz az én apám nem normális, félig-meddig papírja is van róla (nem ment el érte), tehát "élvezetből" tett mindig olyat, amivel árthat... (KÖP)

12évessen felnőni, az sz*r, ha meglátogat valamilyen oknál fogva, de normális, akkor inkább pozitívan értékeld!

2011. jan. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Lemaradt...

Az előttem válaszoló "Mivan Őcskős" bekezdésű beszólónak, csak annyit, hogy pont az ilyen hozzáállású "Apákkal" van a probléma! Azt feltételezik, hogy a gyerek tartozik a felnevelésért és mindezt anyagiakban kifejezve!

Esetemben, az örökség, akár lesz, akár nem, 100% ban lemondok róla! Megtarthatja! (kb. 35-40M Forint érték)


Mivel nem OFF-nak szánom, a kérdezőnek javaslom, hogy értékelje át a helyzetet és, ha probléma van, beszélje meg az Édesanyjával, neki illik tudni, hogy mi a teendő, ha minden oké, akkor pedig nyugodtan nyisson az apa felé alakítani kell a kapcsolatot, ha törés volt benne, engedd a közeledést nyugodtan. (amennyiben nem jön össze, még mindig vannak lehetőségek a problémák ellen)

2011. jan. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!