Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem lépek már végre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EÁgi kérdése:

Miért nem lépek már végre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, a férjemmel 3éve vagyunk együtt, 2.5 éve vagyunk házasok, van egy közös kisfiunk, aki 2éves. Az adatokból lehet látni, hogy minden nagyon hirtelen, és meggondolatlanul történt. Rózsaszín köd, azt hittem ő a nagy Ő, aztán már a házasság után kiderült, hogy nem ő az a férfi, akire vártam. Még a házasság előtt vettünk egy házat, amit ő fizetett plusz az ő nevére vettünk fel hitelt, amiben én vagyok a kezes. Természetesen nem kevés pénzről van szó. Ő egy amolyan zsivány gyereknek állította be magát, amiben én ma már nem hiszek. A kapcsolatunk akkor romlott meg amikor a terhességem vége felé jártam, a szülés után depressziós lettem, amire ő csak legyintett. Amikor megszületett a kisfiam, akkor kezdett el kimaradozni éjszak, és ez a mai napig tart. Arra hivatkozik, hogy mit csináljon itthon, hiszen mi úgyis alszunk, ő nem tud mit kezdeni. Állítólag csak a haverjaival találkozik, mostanában pedig éjszakai fürdőbe mennek...hiszi a piszi. a szexuális életünk szerintem egyenlő a nullával, a szülés után fél évig nem volt közöttünk semmi....Ilyen van???? Szerintem nincs. Mostanában az átlag az a havi 2 alkalom, de én már abszolút nem kívánom őt. Nem tudom, hogy miért undorodtam meg tőle, de már az is idegesít, ha megszólal, az pedig végképp, hogy a családja felé semmilyen felelősségérzete sincs, ugyanis a 2.5 év házasságból dolgozott kemény 8 hónapot. Hietelek hitelek hátán, azt mondja dolgozzak többet, nem tudom hova,amikor nappal a fiammal vagyok, éjszaka dolgozom, ő meg alszik, vagy ül a számítógép előtt, ha éppen itthon van. A kisfiunkkal se foglalkozik úgy ahogyan szerintem egy igazi apának kellene (fürdetés, etetés, stb...). Már volt szó válásról, akkor azt mondta, hogy úgyis hozzá kerülne a közös gyermekünk, mert ő jobb helyzetben van. Akkor visszakoztam, hogy jó inkább ne, mert hittem neki. Amúgy tényleg baromi meggyőző tud lenni, bárki bármit elhisz neki, úgy adja elő magát. Azóta viszont már utána jártam mindennek, és rájöttem, hogy esélye sincs...rengetegen kérdezik tőlem, hogy mire várok és az a baj, hogy nem tudom. Csodára?-de tudom hogy csodák nincsenek...akkor???
2011. jan. 22. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A döntést már meghozztad lépj. A felügyeletet meg munkanélküli apuka nem fogja meg kapni. Ne hagyd magad manipulálni.
2011. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy ügyvédet és tényleg indítsd el a válást. Még nagyon fiatal vagy! Ne pazarold az időd egy ilyen férfira.
2011. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel a csodákban, akkor mégis mire vársz? Arra, hogy elkezdi fürdetni a gyereket? Vagy arra, hogy elkezdi etetni egyedül? Vagy arra, hogy újra megkívánod, ha pénzt hoz haza? Mondd, miben bízol még?Ha félsz attól, hogy elveszi a gyereket, ne tarts attól. Neki kell sok mindent bizonyítania, pl: Ő jobb szülő, mint te, nyugodtabb körülményt tud biztosítani a gyereknek, mint te, anyagilag jobban el tudja látni a gyereket, stb... stb...
2011. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy tetü,már bocs.De ezt te is tudod.Hogy miért nem lépsz?ezt is csak te tudhatod.Nyilván félsz egyedül maradni,de ez a helyzet is olyan.Ez a társas magány.Én is bíztam sokáig abban hogy majd egyszer férjhez megyek és én nem úgy bánok majd a gyerekemmel ahogy velem bánt apám,meg minden szép lesz jó lesz,de kezdek erről letenni.Mindenhol ezt látni hallani.Sajnálom nagyon.A kezességet nem kellett volna csak elvállalnod.Akkor simább lenne az ügy,hogy mit is kéne tenned.
2011. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
ha jól számolom, kb. 3 hónap után gyereket vállaltál tőle..nincs miről beszélni..
2011. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

23:24

lehet benne valami, hogy az egyedülléttől tartok, de az is lehet, hogy inkább attól, hogy meg tudom-e állni majd a helyemet...

Azért nem kellene letenned a családról, vannak akik rosszul választanak, de bőven akadnak kivételek is, én nagyon sokat ismerek :)

2011. jan. 23. 01:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Szülés után fél év szex nélkül? Miért nem örülsz neki. Addig még épp csak begyógyulsz (én legalább is így voltam)és nem is kívánják a nők, amíg a szoptatás tart, szóval ez normáslis. Szerintem elkapkodtad eddig a dolgokat, most ne kapkodj. És ne hallgas másokra. (én rám sem) Csak gondold át alaposan. Fiatal a párod is. Ne várd tőle, amire nem képes. Nem tudja magár jegelni, nem mindenki olyan csaldádcentrikus, ő ilyen... fogadd el.

Légy türelmes. Élj a gyerekeddel a gyerekednek, és magadnak. Gondolj a férjedre úgy mint valami kamasz kistestvérre. Légy csendes, ne riaszd el magadtól veszekedéssel. Meglátod, egyszercsak kiábrándul azokból a dolgokból, amiket most művel, és visszatér hozzád.

2011. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!