Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek? Van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Van valami halvány esélyem?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


36 éves férfi vagyok,két éve váltam el.Azóta újra megnösültem, és hamarosan megszületik az első gyermekem.

Házassági vagyon szerződésünk volt,igy ez a része a dolognak így könnyen ment.Volt viszont egy kiegészítő szerződésünk amiben nekem házassági életközösségünk megszünése esetén 600 ezer ft-ot adok a feleségemnek.Válásunk után sikerült szóban megállapodni,hogy csak 330 ezeret adok neki,és nem követel többet.Sajnos Elkövettem azt a hibát,hogy 8 év házasság után megbiztam benne.Papír nincs arról,hogy átvette a pénzt.Napokban kaptam egy fizetési felszólítást,hogy fizessem meg neki a 600 ezer ft-ot.Azt is letagadja amit kifizettem neki.Hogy tudnám valaha is be bizonyítani hogy át adtam neki amit megbeszéltünk?A pénz átadásakokor ketten mentünk el a bankba,ahol saját számlájára tette fel a pénzt.Most bíróságra vitte az ügyet,és nem sok esélyt látok,hogy ebből jól is kijőhetnék.A keresetben valótlan dolgokat is állít.Tanácsom,hogy soha senki ne bizzon a volt párjában.


2011. jan. 19. 09:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
ohm, ez nem ide...
2011. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Esélytelen az egész! Ekkora bakit?????Nagyon sajnállak!!!Van pofáján bőr, az biztos......
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!