Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy bizonyítsam be, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be, hogy nem Én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Karácsony előtti hetekben feltűnt hogy a párom dugdossa a mobilját. Olyan is volt hogy mikor váratlanul kimentem a konyhába zavarodottan a zsebébe rejtette a telcsijét. Nem szóltam, de mikor a 18-éves fiam azt kérdezte hogy te anya apának nincs valakije? Ettől kibuktam és szóvá tettem. Persze mindent tagad és engem állít be hülyének. Szerintetek, hogy tudnám bebizonyítani az igazam.
2011. jan. 7. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
A butának tettetés ide kevés lesz, látszik hogy rafinált a pali.
2011. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

Diszkréten kell figyelni a pasit.

Nem szabad hogy rajtakapjon akárcsak egyszer is. A mobiljára nagyon figyel, szóval egyértelmű hogy meg kell szerezned, de óvatosan.


Szerintem mindenképp jobb ha tudod az igazat. Szánalmas ha valaki direkt hazugságban él, mert úgy "könnyebb".

2011. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
De az sms-ket törölheti is. Szerintem mióta kérdőre vontad,azóta mindent töröl,ha van valakije. Sokat jár el ide oda? Egyet értek azzal,hogy kérdezd meg a fiadat miből gondolja azt,amit gondol. Esetleg hallott e valamit.
2011. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj úgy, mintha neked (is) lenne valakid. Dugdosd te is a zavartan mosolyogva a telefonodat. Kérd meg egy barátnődet, hogy időnként este hívjon fel, és mikor felveszed, csinálj úgy mintha megijednél, és csak hallóz bele többször, majd tedd le, és mondd neki, hogy téves hívás volt. Párszor menj haza később mint, ahogy szoktál, és mondd azt, hogy a barátnőddel beültetek valahova, de vehetsz 1 férfiparfümöt is, és egy picit fújj magadra, hogy megérezze, persze ne sokat. Gyakran nézz rá a telefonodra, hogy jött-e sms. Szerintem ettől megzavarodik. Ezt egyébként még lehet fokozni, én ezt már megcsináltam valakivel, sőt egyszer nem mentem haza éjszakára, és azt mondtam, hogy a barátnőmmel elmentünk bulizni, és lemerült a telefonom. Azt ami utána következett, amíg élek nem felejtem el, iszonyú botrány volt. Azért csináltam én is, mert azt hittem, hogy van valakije, szerintem ez jó módszer, ha másra nem, arra, hogy elterelje a másikról a figyelmét, és ne legyen kedve vele találkozgatni, mert szerintem ettől összeugrik a gyomra, ha még egy kicsit is szeret :) De azt semmiképp nem ajánlom, hogy felfedd neki, hogy meg vagy ijedve, hogy megcsal, attól csak vérszemet kap.
2011. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy sráccal kapcsolatos telós esetem.

egy sráccal megbeszéltünk egy randit..a számát el akartam kérni,de nem akarta megadni(mert h "biztos zaklatni fogom őt éjjel"),természetesen erősködtem h azért mindenképp jó lenne ha számot cserélnénk mert ha közbe jön vmi akkor legalább szólni tudjunk egymásnak.továbbra se akarta meg adni,erre mondom h akkor a randi is tárgytalan,erre bevallja h ő még benne van egy 3 éves kapcsolatban de segítség nélkül nem tud kiszállni...bevallotta h a számát pedig azért nem akarja megadni mert nem akarja h a bnője meglássa stb..mondjuk neki elég kellemetlen lett volna ha éjjel zaklatom miközben épp a bnőjével szexel...:/:/ másnap meg velme találkozna..szánalmas...

elküldtem a pics.ába

19/L

2011. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, még az időpont is stimmel! De nekem már sikerült lebuktatnom! Most a nővéremék vendégszobájában lakunk a babámmal.

Ugyanez! Elkezdte elrakosgani a mobilját, de baromira feltűnően. ráadásul éjszakára ki is kapcsolta. Nekem rettenetesen bökte a csőrömet, mert tényleg feltűnő volt.

Előkutattam a SIM kártyás dobozt, és imádkoztam a jóistenhez, hogy nem változtatta meg a Pin kódot, de azt is reméltem hogy (szavaiddal élve) hogy én vagyok a hülye.

Hát sajnos nem. Rengeteg sms és hívás egy számra/számról ami Kicsim névvel volt ellátva. Az én számom átíródott Lillává. Upsz.

Fejéhez vágtam hogy utolsó esély a vallomásra. Tagadott. Nekiálltam pakolni és most itt vagyok. Nem tudom hogyan tovább. Ráadásul a lányt is felhívtam, és diplomatikusan közöltem vele, hogy a Tibi neje vagyok, és hogy megtarthatja.

Szegény lány nem tudott rólunk.

Fogalmam sincs mi van vele, a lányát három napja nem is keresi.

2011. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Alkudni nem szokott? Csekkold akkor!
2011. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mármint aludni? Most olvastam utána... Mi a helyzet? Derült ki valami?

Asszem kérhetsz te is részletes számlát...

2011. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezek után már úgy sem fogsz bízni benne többé. Döntsd el magadban, hogy egyáltalán szereted e még. Ha inkább szabadságra vágysz, akkor tedd lapátra.

Én a gyerek voltam egy ilyen szituációban. Nem jó ha a fiad miatt maradtok csak együtt. Ezzel neki is ártotok. Beszélj a fiaddal, kérdezd meg mit gondol (ő nem hülye, csak gyerek és van véleménye).

De ne kutakodj a férjed után, azzal csak mindenkinek rosszabb lesz.

2011. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!