Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ezt nem értem, én vagyok a hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem, én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Ha valaki annyira de annyira gyűlöli a volt férjét,akitől már évek óta elvált,hogy bármit elkövet,hogy megkeserítse az életét,és még ránézni sem nagyon bír,akkor MIÉRT NEM TESZI LE A FÉRJEZETT NEVÉT,ÉS VESZI VISSZA A LÁNYKORIT?!?


Pláne hogy menyasszony.


2011. febr. 20. 13:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Majd az esküvő után....
2011. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Több oka is lehet...legtöbben azért nem,mert az új okmányok megcsináltatása pénzbe kerül,és minek arra a kis időre,amig újra férjhez nem megy?Mert akkor úgyis kell okmányokat cserélni..

DE az is lehet hogy szereti azt a nevet,már megszokta..

vagy..mégsem gyűlöli annyira a volt férjét,és ezzel úgymond a régi emlékekhez rakaszkodik..

2011. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Mert lehet, hogy gyereke van, es o is a ferjezett (apa) neven fut. Tul komplikalt lenne. De, lehet, hogy csak nem akar papirok atirasaval foglalkozni.
2011. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 poiu ***** válasza:
85%

3 oka is lehet.

1) minden regénye ezzel a névvel jelent meg, ha nevet vált, elesik az irodalmi Nobel-díjtól

2) a férjét útálja, de imádja az apósát

3) Macerás az összes okmányt, kártyát, fityfenét kicseréltetni.

Mindez, ha nincs gyerek. Ha van, akkor az elég ok.

2011. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Van gyerek,természetesen az apja nevén,de a volt feleség attól még letehetné,mert utálja a volt férjet...a papírok átíratása meg nem kerülne olyan sokba,csak személyi+lakcím kártya,röhögve kifizethetné...
2011. febr. 20. 13:25
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Én is ismerek ilyet, a férjét elüldözte, de a nevét megtartotta, aztán megint férjhez ment, és megtartotta továbbra is, melléje felvette az új férj nevét is.

Arra lennék kíváncsi, hogy esik ez az új férjnek, és arra meg leginkább, hogy ha megint dobbant, és új férjet talál, akkor milyen hosszú neve lesz már???

Névgyűjtő :D

2011. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 emlya ***** válasza:
89%
Nem hinném, hogy érzelmi okai lennének, lehet, hogy a gyerekek miatt van. Túlreagálod!!!!
2011. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

A névváltozás is pénzbe kerül. Plusz az utánajárás, stb. Aztán esküvő után újra mindent kezdhet előről.

Egyébként nincs igazad!!! Nem csak a lakcímkártya meg személyi. Jogsi, TAJ kártya, Adó kártya, bankkártya, az összes olyan dolog, ami az ő nevén fut. Pl. lakásbiztosítás, lakás, autó, mobilelőfizetés, stb.


Amúgy mért zavar téged a dolog? Szerintem ez egyedül rá tartozik. De a legegyszerűbb lenne, ha őt kérdeznéd meg.

2011. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Az én anyum a válás után megtartotta a nevét, pedig volt oka utálni apámat.

Azért nem vette vissza a lánykorit, mert megkértem, ne különbözzön a nevünk, várjon, amíg férjhez megyek (14 voltam)

Szerencsére hamar megtaláltam az Igazit, és együtt mentünk nevet cserélni, én is, ő is, és álltam a költséget, mert megígértem, hisz miattam hagyta meg addig a régi nevet.

Most már mindkettőnknek új neve van.

2011. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 emlya ***** válasza:
100%
Én is ezt mondtam, hogy lehet, hogy a gyerekek miatt van!!!!! De ne aggódj ezen.
2011. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!