Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most én vagyok a hülye, hogy...

Most én vagyok a hülye, hogy nem értem? :O

Figyelt kérdés
Mielőtt lezárták volna a szavazást, megmutatták a lányoknak is az állást, ami akkor 50-50% volt. Persze nem csak fantomképeket láttunk, hanem ott volt a fotójuk is. Miután le lett zárva, csak fantomképeket láttunk (persze mindenki tudta, hogy melyik mögött ki van), erre Balázs azt mondja, hogy nem tudni ki győzött. Ennyire "feledékenyek", vagy én nem vagyok képben?!
2011. máj. 1. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,mert a legvégén megcserélték a képeket.
2011. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot! Azt nem írtam, hogy én sajnos pont pár másodperccel lemaradtam a dologról, csak utána hallottam, hogy a 2 lány mondja, hogy erre számítottak.
2011. máj. 1. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Épp az, hogy senki sem tudta, hogy melyik mögött melyik van..
2011. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
(Pontosabban arról maradtam le, mikor Évának és Anikónak megmutatták az állást.)
2011. máj. 1. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak nem volt értelme,mert 50-50% volt akkor :) (mármint azt mutatták ,de esélytelen ,hogy annyi volt :"D) Mindenesetre nagyon örültem,hogy Éva visszament :)
2011. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!