Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ezt nem értem, én vagyok a hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem, én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Ha valaki annyira de annyira gyűlöli a volt férjét,akitől már évek óta elvált,hogy bármit elkövet,hogy megkeserítse az életét,és még ránézni sem nagyon bír,akkor MIÉRT NEM TESZI LE A FÉRJEZETT NEVÉT,ÉS VESZI VISSZA A LÁNYKORIT?!?


Pláne hogy menyasszony.


2011. febr. 20. 13:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Csak érdekel a dolog.Őt nem tudom megkérdezni,nem vagyunk beszélő viszonyban.

A lakcímkártya meg személyi->3500.-

Jogsi->nincs

TAJ kártya,Adó kártya->ingyenesen megcsinálják,ahogyan a bankkártyát is,tudomásom szerint.

És amiket még felsoroltál,azokat is ingyenesen át lehet íratni,ráadásul sokat akár telefonon keresztül is...


Oké,hogy ez egyedül rá tartozik,nem is szólnék bele,csak érdekelnének a lehetséges okok :)


A vőlegénye meg egy tunyacsáp,szerintem az sem érdekelné,hogy ha esetleg elvenné a csajt,és az még így is a volt férje nevén futna tovább :D

2011. febr. 20. 13:49
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem Te vagy az ex ferj "masika"? Nagyon ugy hangzik, nagyon zavar ez a nev kerdes Teged.
2011. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"TAJ kártya,Adó kártya->ingyenesen megcsinálják,ahogyan a bankkártyát is,tudomásom szerint. "

Rosszul tudod. Ráadásul a közüzemi számláknál is be kellene jelentenie a névváltozást, az is pénzbe kerül. Ha menyasszony, nyilván esküvő után megcsináltatja majd az új nevére.


OFF Én például nagyon összevesztem apámmal, nevet is akartam változtatni. Amikor azt mondta, kifizeti, úgy döntöttem azért se. Neki kell magyarázkodnia a saját hülyesége miatt.

2011. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem zavar,hanem egyszerűen csak érdekel a név-kérdés :)
2011. febr. 20. 14:00
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

én sem változtatom meg a volt férjem semmibe se nézem. de mégis dr, és igy jol hangzik a nevem sok helyen elsöbbséget normálisabb bánásmódot kapok pl. sztkban kórházban.

és pl tb kártya sem ingyenes meg a bankkártya sem rosszul tudod útlevél is 12000.

2011. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nekem ingyen megcsinálták a taj kártyát,helyben,meg is várhattam,és az adó kártyáért sem kellett fizetnem.
2011. febr. 20. 14:04
 17/21 A kérdező kommentje:
Hú,bocs,a taj kártyáért tényleg fizettem,most mondja a férjem,ezer bocsánat
2011. febr. 20. 14:05
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
Dr-ne lehetsz, annak ellenere, hogy nem Te vizsgaztal? Ez mar valami. Jo orszag M.O., es meg mindenben elsositenek, mert mas doktoratusat hasznalod. Ahol en lakom, ugy tudom, es legtobb nyugati orszagban, nem lehetnel dokine, csak ne.
2011. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elég sok indokot felsoroltak, de nekem egyik sem lenne elég jó ahhoz, hogy megtartsam az exem nevét..:S Mondjuk az is külön procedúra lesz, hogy letegyem a leánykorit..
2011. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Dr. csak né-vel lehet. Tehát mondjuk dr. Nagy Józsefné!

Egyébként én sem tartanám meg a férjem nevét. Azért viselem, mert házasok vagyunk,ha már nem lennénk azok, akkor minek. Van nekem szép, saját nevem is! Egyébként ez akkor rossz ugye, amikor a pasi újranősül és esetleg az új feleség is ugyanúgy szeretné felvenni a nevét,mint a régi!

2011. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!