Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy bizonyítsam be, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be, hogy nem Én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Karácsony előtti hetekben feltűnt hogy a párom dugdossa a mobilját. Olyan is volt hogy mikor váratlanul kimentem a konyhába zavarodottan a zsebébe rejtette a telcsijét. Nem szóltam, de mikor a 18-éves fiam azt kérdezte hogy te anya apának nincs valakije? Ettől kibuktam és szóvá tettem. Persze mindent tagad és engem állít be hülyének. Szerintetek, hogy tudnám bebizonyítani az igazam.
2011. jan. 7. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ha vádolod a férjed, akkor csak rafináltabb lesz. Amúgy meg kutakodj egy kicsit, hátha találsz valamit. Továbbá az ellehetetlenítés egy jó ötlet szokott lenni. Viszont ha csal, akkor ne foglalkozz már vele. Keress te is mást. Ebben a korban már az emberek kifelé tekintenek. Sajnos.
2011. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keltsd azt a látszatot, hogy minden a legnagyobb rendben. Akkor kevésbé fog ügyelni a dolgaira és elöbb utóbb tetten érheted.
2011. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
dee, mi van, ha nincs igazad? :)
2011. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos, szinte biztos, hogy jól érzed. Ha nem lenne igaz, nevetve felajánlja a telóját, megkérdez, hogy kérjen-e le híváslistát, párszáz forint nem sok a megnyugtatásodra. De ha még ő támad, akkor baj van. Fiadat kérdezd meg, miből gondolja, amit gondol.
2011. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg akarod tudni? És ha van valakije akkor nyugodtabb leszel?

De ha tudni akarod akkor van lehetőség megtudni

-éjjel amikor alszik nézd meg a telefonját

- kukkolj utána

- törd fel az email-címét

- fogadj fel egy magánnyomozót

- Minden nap vágj le neki egy hatalmas hisztit hogy tudsz a dolgairól(egyszer csak kiborul)

Teljesen mindegy ,hogy mit csinálsz az igazság neked fog fájni..Akkor is hülye leszel a férjed szemében de akkor már azért mert kutatsz utána..

Nézd ha megcsalt akkor annak oka van..Inkább törekedj arra,hogy újra te legyél az istennő a szemében..(persze ha még szereted,és nem akarod elveszíteni)

Ha megcsalt akkor is csak idő kérdése,és úgyis megtudod.

2011. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tarts te is szeretőt.
2011. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem kérd meg egyszerűen, hogy mutassa meg a telefonjában a dolgokat. Mit titkol, sms-ek híváslista stb. Ha nem akarja, mert aztmondja bízz benne, lehet hogy nem csal meg de lehet hogy igen. A párom sose mutatná meg a telefonját, mert mondja bízzak jobban, bár én tudom nincs félni valóm. De ehhez ismerned kell őt, hogy hogy mondja azt, hogy nem mutatja meg, félve, kiakadva, vagy teljesen nyugodtan. Sokmindent le lehet szűrni abból, ahogy mondja. Ha felháborodik valószínű megcsal.
2011. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Igen, tettesd magad butának, hadd bízza el magát.
2011. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a hülye: "Nem szóltam,..."
2011. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
mármint voltál
2011. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!